[ad_1]

یک چیز واضح است: کسانی که هر روز ورزش می کنند از نظر جسمی سالم تر می شوند. ورزش گردش خون را بهبود می بخشد ، عضلات را تقویت می کند ، قلب را تقویت می کند. در همان زمان ، تمرین مغز را تغییر می دهد – اعم از یوگا ، دویدن یا دوچرخه سواری در جاده. چگونه حرکت وارد سر می شود؟ در مغز چه اتفاقی می افتد؟ و این چگونه به شما کمک می کند تا دقت و آرامش بیشتری داشته باشید؟ Sabine Kubes ، ورزش و متخصص مغز و اعصاب پاسخ ها را دارد.

Spektrum.de: می گویند ورزش شما را باهوش می کند. آیا واقعیت دارد؟

سابین کوبش: حرکت باعث می شود مغز راحت تر ، سریعتر و با مقاومت بیشتری کار کند. خلاصه بهتره همچنین به یادگیری کمک می کند. با کمک امتحانات EEG ، متخصصان مغز و اعصاب می توانند ببینند فعالیت بدنی و ورزش چیست ارگان اندیشه ما به ما امکان می دهد تا اطلاعات را به طور موثرتری پردازش کنیم. داده ها نشان می دهد همانطور که قلب ورزشکار با کارایی بیشتری کار می کند ، مغز ورزشکار نیز بهتر عمل می کند. اینکه آیا این مساله با حیله گری برابر است یا خیر س anotherال دیگری است.

سپس “هوشمند” را به عنوان توجه ، آرامش ، پذیرش بیشتر و در نتیجه توانایی یادگیری بیشتر تعریف می کنیم.

سابین کوبش ، دانشمند ورزش ، ارتقا functions عملکردهای اجرایی ، خودتنظیمی و اراده کودکان و نوجوانان را بررسی می کند.بار …

© با مجوز از ژنرال سابین کوبش (با جزئیات)

سابین کوبش متخصص مغز و اعصاب و دانشمند ورزشی ریاست مituteسسه و انتشارات Bildung plus را بر عهده دارد. تمرکز اصلی آن بررسی و ارتقا عملکردهای اجرایی ، خودتنظیمی و قدرت اراده کودکان و نوجوانان است.

در این حالت جواب این است: بله ، ورزش شما را باهوش می کند! به عنوان مثال ، نوجوانان دارای فرم بدنی به میزان قابل توجهی بیشتر مراقب هستند تا کمتر سالم. کودکان همچنین می توانند پس از تربیت بدنی یا پس از وقفه های کوتاه ، که در آن بسیار شدید حرکت کرده اند و بهتر است مسدود کردن محرک های مزاحم ، تمرکز بیشتری داشته باشند. در تمام گروه های سنی ، محققان توانستند نشان دهند که عملکردهای اجرایی ، که به طور قابل توجهی از خودتنظیمی و موفقیت در یادگیری پشتیبانی می کنند ، از ورزش و ورزش بهره مند می شوند. بهترین ورزشکاران همچنین نشان می دهند که در پاسخ به استرس ذهنی آرام تر هستند ، اضطراب و روحیه کمتری نسبت به افراد آموزش دیده ندارند (به قسمت اطلاعات “کنترل رفتار خود” مراجعه کنید.)

آیا ورزش برای این کار مناسب است؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *