[ad_1]

خدای ایتیفال آنگلوساکسون ها

کانتور این شکل یک بار در جلوی چشم با کتف تراشیده شده و سپس با گچ پر شده است: تصویر کلاه بردار چوبی برهنه تا 55 متر امتداد دارد. با سینه پهن و اندامهایی به وضوح ایستاده ، امروزه نیز در دامنه ای در نزدیکی سرن عباس در شهرستان دورست در جنوب غربی انگلیس تزئین شده است. عکس خراش معروف برای اولین بار در یک سند در سال 1694 توسط یک حاکم کلیسا ذکر شد – او این شکل را بازسازی کرد ، اما تاریخ دقیق ایجاد هنوز مشخص نیست.

با استفاده از روش های علمی دوستیابی ، اکنون باستان شناسان از National National Trust انگلیس ثابت کرده اند که این رقم بین 700 تا 1100 ، دوره بعدی انگلیس-ساکسون ایجاد شده است. تیم تحقیقاتی نمونه هایی از رسوبات را از عمیق ترین لایه های خطوط برداشت و با استفاده از ترمولومینسانس تحریک شده نوری ، آنها را تاریخ گذاری کرد.

دانشمندان انتظار نتیجه را نداشتند. “بسیاری از باستان شناسان و مورخان این موضوع را مطرح کرده اند [das Scharrbild] ماقبل تاریخ یا پس از قرون وسطی است ، اما قرون وسطایی نیست ، “گفت: مایک آلن ، متخصص باستان شناس ، جغرافیایی ، که در این پروژه نقش دارد. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی. در زمان ایجاد این رقم ، صومعه سرن در سال 987 در همان نزدیکی تاسیس شد. مارتین پاپورث ، باستان شناس از National Trust گفت: “برخی منابع نشان می دهند كه این Abbey برای منصرف كردن ساكنان از باور به خدای اولیه آنگلوساكسون به نام Heil یا Helite ساخته شده است.” شاید در ابتدا قرار بود غول سر عباس نماینده این خدا باشد.

برای اینکه رقم عظیم مردانه رشد نکند ، مرتباً در معرض دید و تجدید قرار می گیرد. اخیراً ، کارگران اعتماد ملی به همراه داوطلبان خراشیده شده اند در سال 2019 خطوط را پاک کنید و یک گچ جدید بزنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *