[ad_1]

از دیدگاه آکادمی ملی علوم لئوپولدینا ، ممنوعیت شدید مطالعه رویان های اولیه در خارج از بدن انسان باید در آلمان اعمال شود. مطابق با استانداردهای بین المللی ، بر اساس بیانیه منتشر شده در روز چهارشنبه ، دانشمندان باید بتوانند اهداف تحقیقاتی سطح بالا را دنبال کنند. بیانیه لئوپولدینا و اتحادیه آکادمی های علوم آلمان. برای این منظور می توان از جنین های اضافی که در طی درمان باروری ایجاد شده اند اما دیگر نیازی به آنها نیست استفاده کرد. یک کمیسیون ویژه تشکیل شده است تا پیش از این پروژه های تحقیقاتی مربوطه و اهداف آنها را بررسی کند.

بر اساس نظر علمی بین المللی ، بسیاری از موضوعات مهم وجود دارد که می توان از طریق علمی فقط با کمک تحقیقات جنینی به آنها پرداخت ، این شامل درمان بیماری های شایع مانند دیابت ، آرتروز ، حملات قلبی یا سکته مغزی با خطوط سلول های بنیادی است. این همچنین در مورد روشن کردن زیست شناسی اولیه رشد انسانی ، بهبود داروی تولید مثل و یا رشد بهتر جنین و جنین در دوران بارداری است. نتایج آزمایشات جنین در خارج از کشور قبلاً در آلمان استفاده شده است ، به عنوان مثال در لقاح مصنوعی یا تشخیص های قبل از کاشت.

تحقیقات رویان برای دهه ها مورد بحث و جدال بوده است. علایق تحقیق و همچنین ملاحظات اخلاقی و قانونی در این امر نقش دارند. در بیانیه آمده است ، قانون محافظت از جنین (ESchG) که در سال 1990 تصویب شد ، در حال حاضر اجازه ایجاد جنین انسانی در شرایط آزمایشگاهی را می دهد. در لقاح آزمایشگاهی (IVF) تخمک ها پس از تجویز هورمون ها از زن خارج شده و همراه با اسپرم مرد جمع می شوند. با این حال ، در برخی موارد ، تعداد بیشتری از جنین ها ایجاد می شوند تا اینکه در نهایت به زن منتقل شوند. با این حال ، آزمایش آنها در آلمان ممنوع است.

در کشورهای دیگر ، آزمایش رویان در محدودیت های محدود مجاز است

اوضاع در کشورهایی مانند اسرائیل ، دانمارک ، سوئد ، انگلیس ، ایالات متحده و ژاپن متفاوت است: کارشناسان می نویسند ، در اینجا تحقیقات روی رویان های اولیه انسانی ، که دیگر برای تولید مثل به آنها نیازی نیست ، مجاز است. جنین های اضافی تا 14 روز پس از لقاح در آنجا قابل بررسی است. تمدید تا 28 روز در سطح بین المللی در حال بحث است.

بیانیه ادامه داد ، تاکنون دانشمندان آلمانی توانسته اند سهم کمی در این مطالعه داشته باشند. “30 سال پس از لازم الاجرا شدن قانون حمایت از جنین ، آکادمی ها معتقدند که زمان آن رسیده است که از نظر قانونی جنین های اولیه انسانی از نظر قانونی مجاز و ارزیابی شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *