[ad_1]

ناامیدی خالص مقامات انگلیسی را به نابینایی واکسیناسیون سوق می دهد – واکسیناسیون دوم نمی خواهد در سه هفته انجام شود ، همانطور که قبلاً برنامه ریزی شده بود ، اما بعداً انجام می شود. هدف: حداقل تا حدی برای محافظت سریعتر از افراد بیشتر در برابر ویروس کرونا. ینس اسپان ، وزیر بهداشت فدرال آلمان اکنون در حال بازرسی است آیا این گزینه برای آلمان نیز هست یا خیر. کمیته دائمی واکسیناسیون (STIKO) باید گزارش دهد که کدام داده های علمی از آن پشتیبانی می کند. یک چیز قطعی است: این یک طرح ریسک است.

انگلیس مجبور است وزن باورنکردنی داشته باشد. دولت انگلیس این تصمیم را اتخاذ کرد زیرا کشورشان به سمت یک فاجعه پیش می رود. تعداد موارد در آنجا سریعتر از همیشه در حال رشد است. این احتمالاً به دلیل نسخه جدید ، احتمالاً مسری تر ویروس B.1.1.7 است که در انگلیس گسترده است. در هر صورت ، بیماری هایی که به سرعت در حال رشد هستند تهدید می کنند که سرانجام سیستم بهداشتی را که قبلاً روی حمله کار می کند ، تسخیر کنند. کارشناسان نگرانند که این سناریو در آلمان به تأخیر بیفتد.

در پشت استراتژی واکسیناسیون دوم تاخیری ، یک فکر ساده و معنی دار وجود دارد: با توجه به افزایش تعداد افراد بیمار و واکسن نسبتاً کمیاب ، مهم است که حداقل تا حدی از افراد ایمن سازی شود ، تا حدی تا حدی که باعث گسترش ویروس شود. با این حال ، این شما را به یک زمین بدون علامت منتقل می کند.

داده های قبلی واکسیناسیون حداقل استاندارد را پوشش می دهد

داده ها نشان می دهد که فاصله بیشتر بین دو دوز واکسیناسیون تاثیری در محافظت واقعی در برابر واکسیناسیون ندارد. با این حال ، محصولات به هیچ وجه به طور کامل آزمایش نمی شوند ، داده های جمع آوری شده در آزمایشات بالینی حداقل استاندارد را برای تأیید اضطراری دارند. انحراف از پروتکل آزمایش شده اعتبار نتایج را کاهش می دهد.

بنابراین ، فرضیه ای که به طور گسترده ذکر شده است و مبتنی بر یک پایگاه داده کمیاب است ، مبنی بر اینکه حتی اولین دوز واکسن نیز محافظت خوبی در برابر عفونت ایجاد می کند ، باید با احتیاط درمان شود. اینکه این محافظت در واقع چقدر خوب است – خصوصاً در افراد مسن که سیستم ایمنی بدن آنها معمولاً کمتر جواب می دهد – و مدت دوام آن به راحتی مشخص نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *