[ad_1]

وقتی مرگ دسته جمعی رخ می دهد ، این یک بیماری است. آنها اغلب توسط ویروس های پارامیکسو ایجاد می شوند. این بیماری بیماری نیوکاسل است. کبوترهای شهری ، مانند سایر حیوانات وحشی ، تعداد زیادی از عوامل بیماری زا را در خود جای داده اند ، از جمله هفت مورد که نشان داده شده است به انسان منتقل می شوند. خطر اصلی از طریق کلامیدیا است که می تواند افراد را به ویژه با سیستم ایمنی ضعیف آلوده کند. این باکتری ها باعث بیماری تب تب و حتی مرگ می شوند.

انگل ها خطر دیگری هستند.

اخیراً یک مورد انگلی در بازل داشتیم. یک جوان 1500 لقمه کنه قرمز از یک جفت کبوتر داشت که دو جوان را در بالکن همسایه بزرگ کرده بود. مرد از بالا به پایین با بخیه پوشانده شده بود. پزشکان اغلب عفونت را با بثورات آلرژیک اشتباه می گیرند. حملات کنه کبوتر ، که می تواند منجر به واکنش های آلرژیک جدی شود ، به ویژه چشمگیر است. مشکل کنه های کبوتر این است که کنترل آنها بسیار دشوار است زیرا در عمق شکاف ها و شکاف ها زندگی می کنند.

مدفوع کبوترهای شهر چقدر خطرناک است؟

مدفوع می تواند حاوی تعداد زیادی از عوامل بیماری زا باشد که می تواند به انسان ، به ویژه باکتری ها و قارچ ها منتقل شود. بنابراین ، مدفوع کبوتر مسری است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به کارگران نگاه کنید ، ساختمان فضولات را پاک کنید ، آنها از بالا به پایین در تجهیزات کامل هستند و بالاترین سطح امنیت است. کسا مدفوع خود را روی درختی قرار می دهد که از آنجا به چمنزار می افتد. کبوتر شهر آن را مستقیماً روی طاقچه پنجره می گذارد.

آیا به مدفوع بافت ساختمان حمله می کند؟

کود مرطوب بسیار واکنشی است ، همانطور که در سطوح مس دیده می شود. اسید در مدفوع ایجاد می شود که به ماسه سنگ حمله می کند. سپس آب به بهترین منافذ نفوذ می کند ، که در اثر یخ زدگی یخ می زند و باعث سرمازدگی می شود. علاوه بر این ، فضولات کبوترها محل تولید قارچ ها و باکتری ها هستند که به نوبه خود می توانند به بافت های سازنده حمله کنند.

آیا این موضوع نفرت گسترده کبوترها را توضیح می دهد؟ به عنوان مثال در برلین ، کبوترها بارها مسموم شده اند.

مواردی از این قبیل مسمومیت در بازل وجود دارد ، اما در آلمان صدای آن نسبت به سوئیس خشن تر است. او با بانداژهای سخت مبارزه می کند ، مقایسه نازی ها رایج است ، ممنوعیت خوردن را کشته شدن کبوتر می نامند. این مبارزه چنان شدید است که سیاستمداران محلی جرات نمی کنند به طور مداوم با این مشکل برخورد کنند. هیچ کس نمی خواهد طوفانی گنگ را به خطر بیندازد

چرا کبوتر شهر مردم را تقسیم می کند؟

اوتو کونیگ ، دانشمند رفتارهای اتریشی ، ظن یک پدیده جمعی را در پس این امر دارد. وقتی حیوان به حیوان دسته جمعی تبدیل شد ، منفور می شود. از این به بعد ، آنها به عنوان یک خطر ، به عنوان ایجاد کننده مشکلات و علت آسیب دیده می شوند. من خودم کتابی در مورد تاریخ فرهنگی کبوتر نوشتم …

… کار استاندارد …

بله ، من خیلی به آن افتخار می کنم. در گذشته ، کبوتر تجسم روح القدس بود ، او به عنوان یک پرنده صلح و نماد باروری مورد احترام بود. وقتی اولین کبوترها شهرها را استعمار کردند ، مورد قبول مردم قرار گرفت. کبوترها از دهه 1920 طعم خود را از دست داده اند. کبوترها فوق العاده باهوش هستند. آنها آخرین قطعه طبیعت در شهر هستند. انگیزه من همیشه بهبود شرایط زندگی کبوتر بوده است.

آیا کاهش مشابهی را در بین کلاغ ها مشاهده می کنید؟

آنها حیوانات خارق العاده ای هستند ، پرهای سیاه فوق العاده می درخشد. اما کلاغ ها متاسفانه نامطلوب هستند. می دانید ، مردم کارهای غیر قابل درک می کنند.

به پرنده سال 2021 رای دهید

شما می توانید تا 19 مارس به صورت آنلاین به پرنده سال رای دهید ، ده پرنده وجود دارد. اینجا را فشار دهیدرأی دادن با.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *