[ad_1]

به گفته کارشناسان ، در نتیجه بحران در تاج ، آلمان از هدف برای حفاظت از آب و هوا برای سال 2020 فراتر رفته است. طبق تجزیه و تحلیل اتاق فکر Agora Energiewende ، سال گذشته ، انتشار گازهای گلخانه ای 42.3٪ کمتر از سطح 1990 بود ، نتایج که در دسترس آژانس مطبوعاتی آلمان است. هدف سال 2020 که در واقع قبلاً نوشته شده بود ، 40 درصد انتشار کمتر از سال 1990 را فراهم می کرد.

تخمین زده می شود که بیش از 80 میلیون تن CO تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است2 بازگشت به حدود 722 میلیون تن. دو سوم این کاهش نتیجه همه گیری تاج است ، بدون آن کاهش فقط حدود 25 میلیون تن خواهد بود و هدف برای سال 2020 از دست خواهد رفت.

در نتیجه همه گیری ، مصرف انرژی در سال گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. به گفته کارشناسان ، مقادیر نسبتاً بالایی از CO نیز وجود دارد2-قیمت در اتحادیه اروپا ، که بالاتر از همه هزینه تولید برق را افزایش می دهد ، که به آب و هوا از زغال سنگ آسیب می رساند ، و همچنین قیمت پایین گاز و زمستان معتدل که در آن گرمای زیادی وجود ندارد طبق تجزیه و تحلیل آگورا ، در سال 2020 ، برای اولین بار در آلمان ، برق بیش از زغال سنگ از انرژی باد تولید می شود.

طبق تجزیه و تحلیل ، بدون ویروس تاج ، آلمان CO خاص خود را دارد2– میزان انتشارها 37.8٪ نسبت به 1990 کاهش یافته است »در سال 2020 ، فقط اثرات واقعی بر حفاظت از آب و هوا در بخش برق وجود دارد ، زیرا در اینجا CO2مدیر عامل شرکت Agora Energiewende ، پاتریک گریچن ، توضیح داد: “کاهش جایگزینی زغال سنگ با گاز و منابع انرژی تجدید پذیر.” “به محض تقویت دوباره اقتصاد ، ترافیک و صنعت گازهای گلخانه ای بیشتری منتشر می کنند.” برای سال 2021 ، او به طور کلی انتظار انتشار بیشتر دارد. “شما فقط می توانید با اقدام سریع در سیاست های آب و هوایی مخالفت کنید.”

براساس تجزیه و تحلیل ، منابع انرژی تجدیدپذیر 46.2 درصد از برق آلمان را تأمین می کنند که 3.8 واحد درصد بیشتر از سال قبل است. در بیانیه آمده است ، بدون کرونا و کاهش 3.6 درصدی تقاضای برق ، سهم انرژی های تجدیدپذیر در سال 2020 فقط 44.6 درصد خواهد بود. به طور کلی ، مقدار زیادی از باد و افزایش تولید انرژی باد در دریا ، به عنوان مثال. از طریق مزارع بادی در دریا مسئول دو سوم افزایش برق سبز هستند ، یک سوم آن به سیستم های خورشیدی مربوط می شود. گریچن گفت ، گسترش توربین های بادی ، به ویژه سیستم های زمینی اما همچنین خورشیدی ، هنوز برای رسیدن به اهداف آب و هوایی 2030 کافی نیست.

تاکنون این هدف 55 درصد کمتر از CO بوده است2-مجوزات از سال 1990. با این حال ، در ماه دسامبر ، کشورهای اتحادیه اروپا تصمیم گرفتند هدف کل اتحادیه اروپا را از کاهش 40 به 55 درصد کاهش دهند – این امر همچنین می تواند عواقبی برای آلمان داشته باشد. به عنوان مثال Agora Energiewende انتظار CO دارد2– قیمت های تولید انرژی همچنان رو به افزایش است و فشار را به نیروگاه های زغال سنگ و لیگنیت فشار می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *