[ad_1]

داروی طبیعی فرض شده به آرامش و تسکین افسردگی کمک می کند. این نتیجه آزمایشی است که روانشناسان دانشگاه گراتس به عنوان بخشی از یک گروه درمانی کوتاه انجام دادند. نینا جورینتس و آن شینله از دانشگاه گراتس گفتند: “دارونما رفتار و تجربه ذهنی را تغییر داد”مجله اختلالات عاطفی«

روانشناسان 126 بزرگسال افسرده ، عمدتاً زن را به چهار جلسه گروه درمانی هفتگی دعوت كردند. اطلاعاتی در مورد این بیماری و مداخلات مانند روشهای آرام سازی وجود داشت. تکالیف خانگی نیز وجود داشت: تمرین آرامش به مدت یک ربع ساعت در روز ، با انتخاب تکنیک های تنفس ، تکنیک های تخیل و آرامش عضلانی پیش رونده.

نکته برجسته: ده دقیقه قبل از این تمرین ، از برخی از آزمودنی ها خواسته شد سه قطره از یک بطری کوچک با عنوان “ریشه صورتی” بردارند. آنها مطلع شدند که داروی طبیعی به افزایش قدرت درونی و بیدار کردن قدرت بهبود طبیعی بدن کمک می کند. دارونما ، در واقع فقط روغن آفتابگردان اثر مطلوبی داشت. شرکت کنندگان ، گفته می شود که با ریشه گل رز تقویت شده اند ، آرامش عمیق تری را گزارش کرده و تمرینات خود را به طور قابل توجهی بیشتر از گروه بدون دارونما انجام می دهند – در حدود 18 روز ، به جای تقریبا 11 از 21 روز ممکن.

علاوه بر این ، قطره های دارونما علائم افسردگی را نیز کاهش می دهند ، همانطور که در آن ذکر شده است پرسشنامه افسردگی بک، یک پرسشنامه مشترک برای افسردگی. در آغاز ، هر دو گروه و همچنین گروه کنترل انتظار ، مقادیر متوسط ​​بین 22 تا 24 را به دست آوردند ، که نشانگر افسردگی متوسط ​​است. بعد از دوره ، شرکت کنندگان بدون دارونما هنوز نمره تقریباً 17 را کسب کردند که مربوط به افسردگی خفیف است. در کسانی که دارونما نیز دریافت کرده اند ، این میزان به 13.4 رسیده و در نتیجه دقیقاً زیر آستانه افسردگی خفیف است.

“دارونما می تواند بیماران افسرده را وادار کند که تکنیک های آرام سازی را به طور مکرر و موثرتر انجام دهند.”
(نینا جورینتس و آن شینل ، دانشگاه گراتس)

در واقع ، هدف اصلی محققان حمایت از تکالیف با دارونما بود. بسیاری از افراد مبتلا به افسردگی رانندگی ضعیفی دارند و نمی توانند تمرکز خوبی داشته باشند. آنها معمولاً ورزش منظم در خانه را دشوار می دانند. همانطور که می نویسند ، روانشناسان می خواستند این کار را برای آنها آسان تر کنند – با موفقیت. “دارونما می تواند بیماران مبتلا به افسردگی را به انجام تکنیک های آرام سازی بیشتر و مثرتر برانگیزد.”

توضیح او: این دارو این انتظار را ایجاد می کند که شما در واقع می توانید با ورزش آرام باشید. برخلاف استفاده سنتی از دارونما ، این مسئله فقط انتظار این نبود که نتیجه فقط اتفاق بیفتد ، بلکه انتظار این بود که بتوانید با رفتار خود به هدف مورد نظر برسید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *