[ad_1]

گرمای کمتر یا ساحل رودخانه بدون مانع اطمینان می دهد که شکارچی خالدار در بین بسیاری از حشرات دیگر است. (Bryodemella tuberculata) تقریبا از آلمان ناپدید شد ملخ های صحرایی ، که زمانی رایج و گسترده بودند ، اکنون در لیست قرمز گونه های در معرض خطر قرار دارند.

لارا سوفی روز م Instituteسسه لایب نیتس و تیمش در حال بررسی عواملی هستند که به طور قابل توجهی در کاهش گونه ها نقش دارند. این گروه قبلاً نتایج را منتشر کرده است در مجله “تنوع زیستی و حفاظت”.

دی به همراه تیم روسی-چینی-آلمانی ، روی 651 نمونه حیوان به طول 39 میلی متر مطالعه کرد. آنها همچنین جمعیت های اروپا را با آسیای میانه مقایسه می کنند. یکی از اهداف مطالعه این بود که دریابیم چرا سهام در آسیای مرکزی هنوز نسبتاً پایدار است.

تجزیه و تحلیل ژنتیکی تیم نشان می دهد که منشأ حشرات خاکستری قهوه ای در آسیا است و حیوانات از آنجا در سراسر اروپا پخش شده اند. پروانه های خالدار ترجیح می دهند در مناطق شنی یا صخره ای با پوشش گیاهی کم زندگی کنند – زیستگاه هایی که جای خود را به کشاورزی یا سایر کاربردها در اروپا داده اند. این – و نه دمای بالاتری که تغییرات آب و هوایی برای آلمان به معنای آن است – دلیل کاهش گونه ها است. در آنجا بستگی به سیل سالانه آب مذاب دارد که بستر ماسه ای دشت های سیلاب را بدون پوشش گیاهی حفظ می کند ، موسسه لایب نیتس می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *