نام کاندوم در داروخانه ها

انواع کاندوم ها با یکدیگر متفاوت هستند و هر نوع ویژگی های خاص خود را دارد. برای اینکه خجالت از خرید کاندوم را کنار بگذارید باید انواع کاندوم در داروخانه ها را بیشتر بشناسید. در این مقاله از همسرتایم به این سوال که برای خرید کاندوم چه بگوییم پاسخ می دهیم.

همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم، در اینجا گروهی از محصولات پرطرفدار کاندوم را معرفی می کنیم:

 

برای خرید کاندوم چه بگوییم

نوع 1: Durex Mutual Climax:  این کاندوم از همه نظر عالی است، از کاندوم های طعم دار پیروی می کند، طعم نعنایی دارد که آن را برای رابطه جنسی دهانی مناسب می کند و همچنین حاوی روغن های پرفورما است که ممکن است به کاهش احتمال انزال زودرس کمک کند.

 

نوع 2: پاسانت وارمینگ : این کاندوم ها از لاتکس طبیعی با کیفیت بالا ساخته شده اند.این کاندوم ها دارای روان کننده گرم هستند که در هنگام نفوذ احساس گرما ایجاد می کند.این نوع در زیر کاندوم های روغن کاری شده ذکر شده است.

 

نوع سوم: تروجان: این نوع معمولی از کاندوم های آجدار است، اصطکاک ایجاد شده توسط بافت آجدار می تواند در فرآیند نفوذ آن را خوشایندتر کند، این نوع به اصطلاح به Lubricated تعلق دارد.

نوع چهارم: Durex Invisible Ultra Thin:  این کاندوم از نظر ضخامت نازک ترین در بین گروه Durex محسوب می شود و از نوع Ultra Thin پیروی می کند، بسیار نازک است، بنابراین زن احساس می کند که شوهر چیزی نمی پوشد و این لذت او را افزایش می دهد

 

نوع 5: کاندوم های بسیار حساس LifeStyles:  اگر یک کاندوم لاتکس ساده می خواهید که بوی بادکنک مانندی نداشته باشد، پس این کاندوم ارزش امتحان کردن را دارد. این کاندوم ها ملایم اما قابل اعتماد هستند.

 

نوع 6: اسکاین : اگر به لاتکس حساسیت دارید، به کاندوم های اسکاین نگاه نکنید، این برند دارای انواع کاندوم های غیر لاتکس است که به ایجاد حسی که می خواهید کمک می کند.

 

نوع 7: کاندوم های اسپرم کش فوق دنده تروجان اگر می خواهید یک لایه محافظتی اضافی در برابر بارداری داشته باشید، در صورت لیز خوردن یا شکستن کاندوم، روان کننده آن می تواند از رسیدن اسپرم به تخمک و لقاح آن جلوگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *