[ad_1]

برند در آوریل 2021 ملاقات کرد. دکتر فلوریان کلوس از جانب موسسه هانس کنول (HKI) گپ زدن. فلوریان اشاره می کند موسسه لایب نیتس برای مطالعه محصولات طبیعی و زیست شناسی عفونت ها بر انتقال داروهای ضد عفونی.

با حضور فلوریان در اوایل سال 2020 در رادیو با مواد فعال قسمت ظاهر شد (WSR030 آنتی بیوتیک و مقاومت: تاریخچه ، اهمیت اجتماعی و تحقیقات ضد عفونت – مصاحبه با دکتر فلوریان کلوس) در آن زمان ، آنها در مورد تولید آنتی بیوتیک ها و موانعی که فلوریان در این روند با آن روبرو بود صحبت کردند. در آن زمان ، آنها نمی توانستند گمان كنند كه جهان در آستانه یك بیماری همه گیر است ، بنابراین در آن زمان آنها در مورد چنین سناریوهایی فقط به روشی بسیار نظری صحبت می كردند. همه گیری در حال حاضر در پایان موج سوم در آلمان است و فعالیت واکسیناسیون ادامه دارد.

در این گفتگو ، فلوریان و برند تجربه خود را از دوره بیماری همه گیر SARS-Cov2 تاکنون توصیف کرده و همچنین توضیح می دهند که چرا ایجاد یک عامل درمانی هنوز در انتظار است ، در حالی که برخی از واکسن ها از اواخر سال 2020 در بازار موجود هستند. از این طریق ، آنها نه تنها با برخی از مسائل توسعه سروکار دارند ، بلکه تولید و تدارکات مربوطه را نیز در نظر می گیرند.

همه پادکست ها در یک نگاه

بیشتر می شنوی؟ بهترین پادکست های دانش آلمانی در Spektrum.de موجود است. در این صفحه یک نمای کلی خواهید یافت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *