[ad_1]

قانونی درباره تریاژ وجود ندارد

تریاژ از نظر تاریخی می آید از داروی جنگها و بلایا. به عبارت دیگر ، از موقعیت هایی با تعداد زیادی از بیماران و منابع بسیار کم برای کمک به همه. پشت این ایده کاتالوگ عادلانه ای از معیارها است که می توان براساس آن بیماران را طبقه بندی کرد.

وقتی پزشکان در آلمان مجبور به تصمیم گیری در مورد زندگی از این طریق هستند ، آنها در یک منطقه خاکستری قانونی قرار دارند ، زیرا هیچ قانون مشخصی در آلمان وجود ندارد.

به عنوان راهنما ، فقط توصیه های بالینی و اخلاقی وجود دارد مانند انجمن بین رشته ای مراقبت های ویژه و اورژانس آلمان (DIVI) برای همه گیری کنونی.

چه کسی پس انداز کند و اگر چنین است ، چقدر؟

اما وقتی می خواهید معیارهایی ایجاد کنید که بتوان براساس آن بیماران را طبقه بندی کرد ، اختلاف نظرات عمیقی در تحقیقات وجود دارد. آنها فقط موافقند که فوریت – یعنی. احتمال مرگ در صورت عدم درمان باید یک معیار باشد.

در این قسمت از ساعت اداری گرامز ، ناتالی گرام حرف می زند آدریانو مانینو – فیلسوف ، کارآفرین اجتماعی و نویسنده کتاب “چه کسی پس انداز کند و اگر چنین است ، چقدر؟ در مورد عدالت و توزیع عدالت “ – پزشکان چگونه می توانند از نظر اخلاقی تصمیمات قابل قبول در مورد تریاژ بگیرند و وضعیت حقوقی چگونه است.

مقاله ای که باید بخوانید: https://detektor.fm/gesellschaft/grams-sprechstunde-triage

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *