[ad_1]

افراد ضعیف تمایل دارند رشته های عضلانی بسیار کندی داشته باشند. آنها اجازه عملکرد خوب استقامتی را می دهند. اما اغلب افراد ساختن توده عضلانی را با مشکل مواجه می کنند. از طرف دیگر ، افرادی که کاملاً فشرده هستند ، فیبرهای عضلانی بسیار سریع منقبض می شوند. آنها در حال حاضر به طور پیش فرض میتوکندری های زیادی دارند که این امر عضله سازی را تسهیل می کند.

چرا گرفتن 6 بسته شکم برای زنان بسیار مشکل است؟

این عمدتا به دلیل تستوسترون است. هورمون جنسی تضمین می کند که مردان ماهیچه های بیشتری را سریعتر می سازند. زنان نیز تستوسترون تولید می کنند ، اما بسیار کمتر. علاوه بر این ، آنها معمولاً درصد بالاتری از چربی بدن را دارند. این باعث می شود عضلات شما کمتر دیده شوند.

معمولاً چقدر باید تمرین کنید تا چیزی را ببینید؟

شما باید حدود نیم سال به خودتان فرصت دهید. برای شروع ، معمولاً در دو تا سه ماه اول چندان اتفاق نمی افتد. ولی مهارت های هماهنگی به میزان قابل توجهی بهبود یابد. ماهیچه های درگیر یاد می گیرند که با هم بهتر کار کنند. تنها زمانی بدن من دقیقاً می داند که دو سر بازو یا اسکوات چگونه کار می کند ، ماهیچه های مناسب می توانند ضخیم تر شوند. به طور کلی می توان گفت: مفهوم بلند مدت آموزش همیشه پایدارتر و پایدارتر از هدف کوتاه مدت است. برای کاربران پیشرفته ، توصیه می کنم برنامه آموزش را هر شش تا هشت هفته تغییر دهید و آن را به تدریج افزایش دهید.

از ورزشکاران گرفته تا ورزشکاران

دنیل گارتنر عاشق صعود و رفتن به باشگاه ورزشی است. با توجه به شعار “از باشگاه بیرون بروید” ، دانشمند ورزشی سعی می کند تا آنجا که ممکن است در خارج تمرین کند ، به عنوان مثال در باغ خود. در آنجا ترجیح می دهد با وزنه های آزاد مانند دمبل یا دمبل یا روی میله افقی خود تمرین کند.

“ترکیبی از آموزش ماشین و وزنه های آزاد ایده آل است”

آیا باید با تجهیزات ثابت یا رایگان تمرین کنید؟

هر دو. این یک ترکیب ایده آل از تمرین با تجهیزات و وزنه های آزاد است که می توانید حرکات پیچیده تری را با آن انجام دهید. این امر تضمین می کند که نه تنها ماهیچه های فردی بلکه زنجیره های ماهیچه ای کامل نیز تمرین کرده و هماهنگی خود را نیز بهبود بخشید. به هر حال ، ما نمی خواهیم ماهیچه های احمقانه بسازیم ، بلکه عضلات هوشمند داریم.

و چند وقت یکبار باید تمرین کنم؟

به عنوان یک مبتدی ، نباید بیش از سه بار در هفته تمرین کنید. بیشتر است – همچنین از نظر روانشناسی – بلا استفاده. اگر کمتر تمرین می کنم ، دیگر کمک چندانی نمی کند. شما باید محرک آموزشی بعدی را در زمان مناسب تنظیم کنید. اگر دیر برسد ، بدن ماهیچه هایی را که با پشتکار ساخته شده است ، می شکند. اما همچنین باید زمان کافی برای بازسازی وجود داشته باشد. در حالت ایده آل ، محرک بعدی هر دوم تا سوم روز ظاهر می شود.

با استروئیدهای آنابولیک سریعتر عضله سازی کنید؟

مواد ساخته شده توسط انسان که شبیه هورمون جنسی مردانه تستوسترون هستند ، استروئیدهای آنابولیک نامیده می شوند. آنها به ایجاد توده عضلانی و افزایش بهره وری کمک می کنند. به همین دلیل ایستاده اند فهرست ممنوعیت آژانس جهانی مبارزه با دوپینگبه برخلاف ورزشکاران ، استروئیدهای آنابولیک معمولاً برای ورزشکاران آماتور ممنوع نیست. اما استفاده از آنها بدون خطر نیست: حملات قلبی ، سکته مغزی ، سرطان و افسردگی ممکن است رخ دهد. علاوه بر این ، عوارض جانبی نسبتاً خفیفی مانند عیوب پوستی یا ریزش مو دارد. در زنان ، مردانگی ممکن است رخ دهد: پریود ظاهر نمی شود ، صدا عمیق تر می شود یا ریش رشد می کند.

در قسمت بعدی بخوانید: آیا محصولات حاوی پروتئین بالا به عضله سازی کمک می کند؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *