[ad_1]

اینکه آیا طرح جدید و چه زمانی محبوب خواهد بود باز است. دی اولیویه گفت ، تا زمانی که محققان در مورد یک سیستم نامناسبی کمتر گیج کننده به توافق نرسند ، رسانه ها و عموم مردم همچنان به صحبت درباره “گزینه آفریقای جنوبی” ادامه می دهند. “نامگذاری اکنون یک آشفتگی وحشتناک است.”

برخی دانشمندان همچنین می خواهند از شر اسامی که جهش های فردی را شناسایی می کنند خلاص شوند. تیم De Oliveira نام واریانس را 501Y.V2 گذاشتند زیرا 501 امین اسید آمینه را برای پروتئین ویروس حمل می کند ، که بقایای آسپاراژین را به تیروزین تبدیل می کند (در نقاشی بیوشیمیایی Y نامیده می شود). د اولیویرا گفت ، این نام به اتحاد کار صدها محقق در مورد بررسی اثرات جهش در زمینه های مختلف کمک کرده است. از طرف دیگر ، این نام انحرافات مهمی از نوع آن برجای می گذارد.

توافق وجود ندارد ، سردرگمی بزرگ است

B.1.351 چندین تغییر بالقوه هشدار دهنده دیگر در پروتئین دارد که ممکن است بر پاسخ ایمنی تأثیر بگذارد ، از جمله تغییرات تعیین شده 484K و 417N. اما Hodcroft ، اپیدمیولوژیست مولکولی در دانشگاه برن ، می گوید: یکی از احتمالات این است که انواع هشدار دهنده را پس از صورت های فلکی جهش حمل کنید. او در Nextstrain ، کمپین نامگذاری Sars-CoV-2 ، که او آن را “نوع انگلیسی” 20I / 501Y.V1 نامید ، شرکت کرد. هود کرافت گفت ، در طرح زیر ، به انواع مختلفی که دارای مقدار مشابه جهش های کلیدی هستند ، نام های مشابه داده می شود.

در جلسه WHO ، محققان در مورد سیستم جدیدی برای نامگذاری گزینه های مورد نظر توافق نکردند. Pybus ، که بخشی از یک گروه کاری در این زمینه است ، معتقد است که سیستم جدید باید با معیارهای شناسایی همراه باشد. به گفته وی ، وقتی اطلاعات بیشتری در مورد Sars-CoV-2 کسب کنید ، یک نام می تواند نگرانی های بیشتر (یا کاهش) مربوط به یک گزینه را منعکس کند ، “تقریباً مانند سیستم چراغ راهنمایی”.

Hodcroft موافقت می کند که در مورد گزینه های نامگذاری سردرگمی وجود دارد. اما او مطمئن نیست که با یک سیستم جدید نامگذاری دیگر مشکل حل شود. “ما باید مراقب باشیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *