[ad_1]

برای برخی ، این آخرین امید برای تسکین درد است ، برای دیگران دارویی با اثر مشکوک: زیرا تغییر قانون در سال 2017 پزشکان حق دارند شاهدانه را در آلمان تجویز کنند. حداقل وقتی بیماری جدی است و ثابت شده است که درمان های معمولی کمکی نمی کنند.

حشیش چقدر خوب کار می کند ، در این دوز هنوز به اندازه کافی مطالعه نشده است. مطالعاتی وجود دارد که مزایای بیماریهای فردی را بررسی می کند. با این حال ، هیچ متاآنالیز اساسی وجود ندارد. با این حال ، تقاضا در حال افزایش است. برای تأمین تقاضای فزاینده ، اخیراً به شرکتهای خصوصی اجازه داده شده است که این گیاه را در آلمان تحت نظارت دولت پرورش دهند.

یک بیمار ، یک پزشک ، نماینده مقامات و سخنگوی یک شرکت تولید مثل گزارش می دهند که چگونه دارو به عنوان دارو زندگی روزمره را تغییر می دهد.

بیمار – با حشیش در برابر میگرن

دانیلا یواخیم می گوید: “سیگار کشیدن ناسالم است” ، به همین دلیل هرگز مفصل روشن نمی کند. گلهای شاهدانه را که با نسخه پزشک دریافت می کند ، با ماست مخلوط کرده یا در اواپراتور گرم می کنند. 48 ساله می گوید: “این کمی شبیه سیگار الکترونیکی است ، با این تفاوت که دستگاه یک محصول پزشکی آزمایش شده است.”

دانیلا یواخیم عضو هیئت مدیره عضو هیئت مدیره است انجمن بیماران شاهدانه آلمان. این انجمن خود را به عنوان یک گروه خودیاری برای افرادی می داند که بیماری های آنها را می توان با حشیش تسکین داد (به بخش اطلاعات “در مقابل چه چیزی شاهدانه به عنوان دارو کمک کند؟” مراجعه کنید). مثل یواخیم. وی پس از تاباندن تومور سینوسی به میگرن شدید مبتلا شده بود. یواخیم می گوید: “تنها چیزی که برای مدت طولانی به من کمک کرد ، ایبوپروفن بود.” در برخی از اوقات ، او خود سردرد دارد.

او سرانجام حشیش را امتحان کرد ، در ابتدا با هزینه شخصی از نسخه خصوصی استفاده کرد. او می گوید: “برای من ، میزان میگرن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.” یواخیم ادعا می کند که متخصص مغز و اعصاب وی نمی خواست برای تأمین هزینه ها درخواست بیمه درمانی کند. “او با آنچه بیش از حد برای او پیچیده بود آشنا نبود.” فقط در یک کلینیک درد در هانوفر پزشکی پیدا کرد که درخواست او را اجابت کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *