درد زفاف چیست ؟

بسیاری از دخترانی که به شب اول عروسی نزدیک می شوند این سوال را مطرح می کنند که درد زفاف چیست و شب اول عروسی چقدر درد دارد ؟ ما در این مقاله که بر اساس سایت همسرتایم می باشد به شما خواهیم گفت که چگونه استرس شب حجله را کنترل کنید و به جای آن بر لذت بردن از این شب تمرکز کنید.

اکثر اضطرابی که در عروس و دامادها به وجود می آید به خاطر عدم آگاهی درست از برقراری رابطه جنسی است. چرا که هر دو طرف احساس خطر می کنند چرا که برای اولین بار است که قرار است رابطه زناشویی داشته باشند و در نتیجه دچار استرس شدید می شوند.

ما در این مقاله آموزش هایی به شما خواهیم داد که نسبت به شب زفاف ترس و استرس نداشته باشید.

دختری با این باور بزرگ می شود که بی اطلاعی او از مسائل جنسی یکی از نشانه های پاکدامنی و اخلاق اوست و همچنین با این باور بزرگ می شود که رابطه جنسی فقط برای مرد لذت دارد و زن تنها ابزاری برای رسیدن به این هدف است. لذت در واقع، برخی از دختران تصوری از سکس را به عنوان امری ناپسند یا «مکروه» در ذهن خود حفظ می‌کنند و در این دیدگاه تفاوتی بین جنسیت حلال و حرام قائل نمی‌شوند، زیرا همگی از نظر خود یکسان هستند.

از این رو وقتی شب زفاف فرا می رسد موضوع به تشویش ذهنی تبدیل می شود، شوهر می خواهد مردانگی خود را ثابت کند، بنابراین در همان شب اول پرده پاره می کند، معمولاً به دلیل تشریفات ازدواج خسته یا پرتنش است و زن می ترسد. به خاطر آنچه او از سپرده ها و اطلاعات غلط دارد و والدین صبح زفاف برای اطمینان خاطر می آیند.

بنابراین، تازه ازدواج کرده‌ها تحت فشار سختی قرار می‌گیرند و به همین دلیل می‌بینیم که برخی از شوهران دچار سستی می‌شوند و این را به این دلیل می‌دانند که توسط یک فرد شرور «بسته» شده‌اند و برخی از همسران به واژینیسموس، فوبیای جنسی یا سردی دچار می‌شوند.

و بسیاری از مشکلات شب عروسی را می توان با آموزش شب زفاف ، راهنمایی، توضیح و حوصله برای تازه دامادها حل کرد تا از نظر عاطفی و جنسی با هم سازگاری داشته باشند و برای سکس شب زفاف عجله نکنند، زیرا موضوع پرده بکارت ، با ملایمت و ظرافت باید برداشته شود.

این مشکلات که در شب عروسی رخ می دهد، اغلب سال ها بعد بر زندگی زناشویی سایه می اندازد.

مشکلات شب زفاف حول محور چیزی است که ما آن را اضطراب عملکرد می نامیم که منجر به حالت آرامش شوهر در هر زمان که به همسرش نزدیک می شود و به حالت انقباض عضلات واژن، لگن و ران زن در هر زمان منجر می شود. شوهرش به او نزدیک می شود. داشتن اطلاعات صحیح و دادن فرصت کافی به همسر بدون دخالت والدین به کاهش اضطراب کمک می کند. در برخی موارد نیاز به استفاده از برخی داروهای ضد اضطراب در دوزهای کم داریم و گاهی نیاز به درمان های رفتاری برای زوجین داریم.

 و گاه اوضاع بین همسران بدتر می شود و با سحر و جادو وارد میدان های معالجه می شوند و پیشنهادات نگران کننده و ترسناکی از طرف درمانگران عامیانه دریافت می کنند که منجر به تشدید بیشتر رابطه می شود و ممکن است کارها به طلاق ختم شود.

و اگر روش تربیتی بسیار سخت گیرانه باشد بر هر چیزی که مربوط به جنسیت باشد حصار ضخیم حرمت می اندازد و بدین ترتیب کل مسئله جنسی سرکوب می شود آثار تابو و پلیدی که بر این موضوع آویزان است.

در اینجا ما خواهان صحبت در مورد سکس شب زفاف به صورت خام و خالی از هرگونه حیا نیستیم، همانطور که در جوامع رها شده از ارزش ها و اخلاقیات اتفاق می افتد، بلکه می خواهیم وضعیت معتدل و گزینشی باشد تا آموزش دهیم. پسران و دخترانمان فقط نجاست جنس حرام را رعایت کنند و به آنها بیاموزیم که رابطه جنسی در صورت حلال بودن یکی از اعمال پسندیده نزد خداوند بر انسان است.

یکی از ترس های وحشتناک در شب حجله ترس دختر از فرآیند برداشتن پرده بکارت است، به خصوص اگر اطلاعات نادرستی داشته باشد مبنی بر اینکه برداشتن پرده بکارت یک فرآیند دردناک است، در حالی که در واقع یک فرآیند بسیار ساده است و به ندرت با درد همراه است. یا نه.

 برای جلوگیری از مشکلات زیاد در شب اول عروسی ، باید یک دوره نامزدی کافی وجود داشته باشد که طرفین با یکدیگر آشنا شوند و از نظر فکری و عاطفی با یکدیگر آشنا شوند و درخت عشق و دوستی لازمه یک ازدواج سالم باشد. زندگی بین آنها رشد خواهد کرد.

لازم است قبل از ورود به شب عروسی ، تازه دامادها از داشتن اطلاعات کافی در مورد اندام های جنسی و نحوه تمرین مطمئن شوند و این اطلاعات را می توان از منابع معتبر مانند کتب علمی، پزشک متخصص و یا یکی از بستگان مورد اعتماد به دست آورد.

اطلاعات در مورد ترکیب اندام های جنسی و نحوه انجام آن کافی نیست، بلکه تازه عروس ها باید ذائقه و آداب تمرین را بدانند و در آن گشتی بزنند تا از محتویات آپارتمان که پدر و مادر خسته شده اند لذت ببرند. و خسته شده اند تا به این زیبایی آن را برقرار کنند، سپس با هم در سالن یا سالن پذیرایی می نشینند، سپس داماد دست بر پیشانی عروسش می گذارد و دعا می کند که خداوند آنها را آشتی دهد و برکت دهد، سپس وضو می گیرند و نماز می خوانند. سپس با هم به صرف شام می نشینند، مشروط بر اینکه شام ​​سبک باشد و شامی که در بین مردم مرسوم است، نه چندان چرب باشد، زیرا شام سنگین و بسیار چرب بر عملکرد جنسی تأثیر می گذارد.

و بعد از شام کم کم با برخورد دوستانه محبت آمیز و نوازش ملایم و بدون عجله لباس هایشان را بیرون می آورند و هدفشان شاد بودن در کنار هم است نه پاره شدن پرده بکارت در شب زفاف .

در مورد آداب و رسوم فرسوده ای که وقتی خانواده تازه عروس و اهالی روستا یا محله بیرون از آپارتمان تازه ازدواج کرده منتظر دستمالی آغشته به خون پرده بکارت هستند، به همسران فشار می آورد. در واقع حالتی از اضطراب است که منجر به آرامش و ناتوانی موقت می شود. دستمال خونی شب زفاف رسمی کهنه است که والدین نباید به دنبال آن باشند.

بهتر است اجازه دهید تازه ازدواج کرده ها در هر زمانی بدون عجله به رابطه و دخول خود برسند.

مصرف هیچ گونه استروئیدی در این شب مطلوب نیست، اما آن را به حال خود رها کنید که بهتر است، با علم به اینکه در اثر مصرف استروئیدها مشکلات زیادی پیش می آید که ممکن است منجر به بیگانگی و تنفر بین همسران در طول زندگی شود.    

در پایان یادآور می شویم که ازدواج فقط یک رابطه فیزیکی یا جنسی نیست، بلکه رابطه ای است که ابعاد متعددی از لحاظ جسمی، روانی، اجتماعی و روحی دارد و انشاءالله سالیان سال است که با هم بوده اند. نیازی به کوتاه کردن رابطه نیست و نیازی به عجله در آن نیست.

ناتوانی جنسی در شب زفاف

ما نمی توانیم ناتوانی جنسی را بدون اشاره به آنچه قبلاً در مورد رابطه بین عشق و رابطه جنسی، سازگاری روانی-جنسی، مراحل فعالیت جنسی و رویدادهای شب اول عروسی مورد بحث قرار گرفت، درک کنیم زیرا همه آنها موضوعات مرتبط با یکدیگر هستند.

ناتوانی جنسی یک کلمه عمومی است که زمانی استفاده می شود که زن یا شوهر نتوانند رابطه جنسی را به درستی و رضایت بخش برای طرف مقابل انجام دهند.

این ناتوانی جنسی ممکن است بر یک یا برخی از سه مرحله فرآیند جنسی تأثیر بگذارد: میل، برانگیختگی و ارگاسم

در مردان، بیشترین مشکل در شب زفاف ، اختلال نعوظ است و ممکن است به دلیل یک بیماری ارگانیک مانند دیابت یا التهاب عصبی به هر دلیل دیگری، یا یک بیماری ارگانیک که بر وضعیت سلامت عمومی تأثیر می گذارد، یا در نتیجه مصرف داروهایی مانند قلب باشد.

 درمان در این حالت علاوه بر استفاده از داروهای محرک نعوظ مدرن مانند ویاگرا، سیالیس و غیره، درمان علت است، مشروط بر اینکه این کار در حد متوسط ​​باشد و در اسرع وقت قطع شده و به حالت عادی برگردد. .

 می توان مصرف دوز کمی از این داروهای محرک را شروع کرد، به عنوان مثال: ½ قرص 50 میلی گرمی دو ساعت قبل از مقاربت با معده خالی، و اگر کافی نبود، دفعه بعد می تواند دوز را به 50 کامل افزایش دهد. قرص میلی گرم. در موارد معدودی ممکن است به یک قرص کامل ۱۰۰ میلی گرمی نیاز داشته باشیم. اعتدال در استفاده از این محرک ها به ویژه برای بیماران قلبی، فشار خون و به طور کلی افراد مسن رعایت می شود.

همچنین اجتناب از وابستگی به این مواد محرک در نظر گرفته شده است تا فرد بدون آنها نتواند وظایف جنسی خود را انجام دهد و در نهایت بهتر از تمرین معمولی و معتدل نیست، به ویژه اینکه بدن به طور طبیعی نیازهای جنسی خود را مطابق با آن تنظیم می کند. ملاحظات بهداشت عمومی و سن در مورد تحریک صنعتی فراتر از این ملاحظات است و در نتیجه ممکن است عوارضی داشته باشد. علاوه بر این، تمرین ها و دستورالعمل هایی وجود دارد که درمانگر به کسانی که از مشکل اختلال نعوظ رنج می برند آموزش می دهد تا در دراز مدت به او کمک کند.

 در مورد زنان، سرد مزاجی بیان شده است و به معنای عدم احساس لذت جنسی در زن است و این باعث می شود که او به هیچ وجه تحریک جنسی نداشته باشد و ممکن است این سردی از ابتدا در زن وجود داشته باشد یا وجود داشته باشد. در اثر مشکلات عملی شوهر به وجود می آید، گویی سبک او این بوده است که او را از خود بیگانه می کند یا باعث درد او می شود، بنابراین او شروع به رنجش از این رابطه می کند و احساسات و احساساتش نسبت به او می میرد.

 درمان سرد مزاجی زنان مستلزم بررسی وضعیت زن سرد مزاج از نظر میل، هیجان، رسیدن به ارگاسم یا ارگاسم جنسی و تلاش برای درمان علل موجود یا اصلاح روش عمل توسط شوهر یا بازگشت به قبل از آن و تحقیق است. رابطه عاطفی بین همسران و میزان سازگاری بین آنها. و اگر دلایل روشنی وجود نداشته باشد یا دلایلی وجود داشته باشد که قابل درمان نباشد، می توان با دادن دستورات تمریناتی که پاسخ جنسی او را افزایش می دهد، به زن کمک کرد و این تمرینات شامل خودیابی به معنای کشف زمینه های جذابیت جنسی و جنسی است. احساس در بدن خود از طریق برنامه ای که در دو هفته انجام می شود، هر روز به مدت یک ساعت که در هفته اول می گذرد، او در مقابل آینه روی بدن خود مدیتیشن می کند و در هفته دوم بدن خود را برای کشف این موضوع احساس می کند. مناطق احساس و هیجان در آن است. تمرینات دیگری نیز توسط همسران برای دستیابی به هدف بازیابی نقشه حسی-جنسی هر یک از آنها و فعال کردن مراکز آن احساسات انجام می شود که به این تمرینات تمرین تمرکز حسی می گویند.

دوره های موقتی بی تفاوتی جنسی وجود دارد که ممکن است یکی از همسران آن را تجربه کند و این دوره ها به طور طبیعی بدون نیاز به درمان می گذرد. این دوره‌ها ممکن است هفته‌ها و گاهی ماه‌ها طول بکشد، سپس فعالیت جنسی بدون هیچ مداخله‌ای به حالت عادی باز می‌گردد. 

مشکل دیگری نیز وجود دارد که دامنگیر بسیاری از همسران می شود، زیرا از نظر آماری ثابت شده است که 60 درصد از زنان به ارگاسم نمی رسند، در حالی که برخی از زنان ممکن است بیش از یک بار در یک جلسه به ارگاسم برسند. کسانی که به ارگاسم نمی رسند ممکن است در حین و بعد از رابطه جنسی دچار درد و مشکلات روانی شوند، به خصوص اگر این ملاقات ابعاد عاطفی خود را از دست بدهد. اما اگر مشخصه ملاقات با عشق، صمیمیت و همدردی طرف مقابل باشد، زن علیرغم اینکه به ارگاسم نرسیده است از ملاقات لذت می برد.اهمیت برعکس مردی است که ممکن است بر رابطه جنسی با عشق مقدم باشد.

 و بعضی از آقایان ممکن است دچار تاخیر در انزال شده باشند و این یا نتیجه مصرف داروها مخصوصا داروهای ضدافسردگی است و یا ناشی از هیجان ضعیف یا رابطه مکرر به نحوی که آن را روتین می کند درمان در اینجا درمان علت است.

 

 گاهی اوقات شوهر (یا زن) روابط عاطفی یا جنسی دیگر (کامل یا ناقص) خارج از چارچوب ازدواج دارد. به نظر شما این روابط جانبی چه تأثیری بر روابط جنسی بین همسران خواهد داشت؟

اول: نشت انرژی جنسی به دلیل شارژ بودن انرژی جنسی رخ می دهد، اگر این شارژ را در مسیرهای فرعی صرف کنیم، مسیر اصلی لزوماً ضعیف می شود و گاهی اوقات تبدیل کامل این انرژی به مسیر جایگزین رخ می دهد و رابطه جنسی در درون. چارچوب ازدواج کاملاً شکست می خورد و شوهر شروع به سرزنش همسرش می کند که او نمی تواند به او کمک کند و به اندازه کافی او را تزئین نمی کند، در حالی که مشکل در اوست.

دوم: مقایسه بین همسرش و معشوقه‌اش که مقایسه ناعادلانه‌ای است، زیرا زن صرفاً یک شیء صرفاً عاطفی یا جنسی نیست، بلکه علاوه بر اینکه گاهی اوقات مادر، خانه‌دار و کارمند است، همه اینهاست. به جای همسرش و ایفای همان نقش ها، لزوماً جذابیت و جذابیت خود را بسیار از دست می دهد. این همان چیزی است که مردی با معشوق خود ازدواج می کند و شروع به دیدن او در یک زندگی عادی روزمره می کند و او را در حال بیدار شدن از خواب بدون هیچ زینتی می بیند و او را در حالی می بیند که او درگیر امور خانه است.

ثالثاً: در ملاقات مرد – با روابط عاطفی – با همسرش، احساسات متناقضی مانند احساس گناه نسبت به همسرش، یا تداخل تصویر همسرش با تصویر معشوقش، یا ترس از اینکه زن متوجه می شود که او چه می کند، همه اینها باعث پراکندگی ذهن او و تضعیف توانایی جنسی او می شود.

اینها جنبه های روانی تأثیر روابط نامشروع در روابط زناشویی مخصوصا در زمان شب اول عروسی و هنگام سکس شب زفاف است، اما جنبه معنوی و دینی بسیار مهم دیگری نیز وجود دارد که خلاصه آن این است که هر کس چشم و گوش یا دست خود را به بیرون از محدوده خانه خود دراز کند، خداوند متعال است. او را به خاطر آن در دنیا و آخرت مجازات می کند و مجازات او در دنیا به شکل شکست و بی نظمی است. هر چه رابطه جنسی او با او وفادارتر باشد، مجازاتی از جانب خداوند برای خیانت اوست و این جمله ای که گفتیم در مورد زنان نیز صدق می کند که خیانت می کنند، گویی قانونی وجود دارد که می گوید هر کس می خواهد لذت جنسی خود را به دست آورد. حرام در حلال از آن محروم است و حتی در خود حرام هم نمی یابد.

در رابطه با نشت انرژی جنسی در روابط جنبی یک نکته پایانی وجود دارد و آن این است که ممکن است یکی از زوجین با دیگری رابطه نداشته باشد و با نشت این انرژی جنسی از طریق خودارضایی، برخی از زن و شوهرها حتی پس از ازدواج نیز به خودارضایی ادامه می دهند. و درصدی از آنها ممکن است آن را به رابطه جنسی ترجیح دهند، این امر یا به دلیل عادت قبل از ازدواج است، یا به دلیل تخیلات هیجان انگیزی که ارائه می دهد، یا شاید به دلیل از دست دادن هیجان با طرف مقابل. نکته مهم این است که ادامه خودارضایی پس از ازدواج به هر دلیلی باعث تخلیه انرژی جنسی می شود و در نتیجه منجر به نقص در رابطه جنسی یا بی علاقگی نسبت به آن می شود.

       ارتباط با وب سایت های جنسی در اینترنت یا تلویزیون های ماهواره ای منجر به استرس و تخلیه نه تنها انرژی جنسی، بلکه انرژی ذهنی و جسمی در شب حجله می شود، زیرا عکاسی فریبنده و خیره کننده و تغییر صحنه ها و موقعیت ها نیاز به تمرکز بالایی دارد. و توجه و در نتیجه منجر به استرس شدید به سیستم عصبی می شود، به علاوه اینکه بین مشاهده این سایت ها و بروز لذت جنسی رابطه شرطی وجود دارد، بنابراین جایگزین لذت حاصل از برخورد جنسی با همسر می شود.

 شما دوستان نیز اگر تجربه یا خاطره شب زفاف تان به کار کاربران می آید ، آن را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *