[ad_1]

بافت تمپو و آسپرین با گوگل چه مشترکاتی دارند؟ همه این محصولات توانسته اند در صنعت خود به یک استاندارد مسلم تبدیل شوند. مارک های آنها – حتی توسط “Duden” تایید شده است – مترادف با دستمال مرطوب ، قرص های درد و جستجوهای دیجیتالی است. به احتمال زیاد حتی در هنگام استفاده از Bing یا Ecosia “گوگل” می گویند. حتی امروز ، بسیاری از افراد جستجوی آفلاین دیجیتال را Google می نامند. چگونه شرکت سیلیکون ولی توانست فقط در مدت 20 سال به عنوان رهبر بلامنازع در بازار جهانی (نه تنها) برای جستجوی وب شناخته شود؟

امروز ، Google پربازدیدترین وب سایت است و بیش از 90 درصد بازار تجارت موتورهای جستجو در آلمان را در اختیار دارد. این شرکت دیجیتال با رویکرد خود در زمینه نقشه برداری از شبکه جهانی با رشد تصاعدی و در دسترس قرار دادن میلیاردها وب سایت با پیشنهادات مختلف خود در اینترنت در دسترس کاربران خود ، بزرگترین موفقیت را کسب کرده است. بدون موتورهای جستجو ، این شبکه به ارتباطی که امروزه دارد دست پیدا نخواهد کرد ، فقط به این دلیل که به دلیل تعداد غیرقابل کنترل ، حتی برای دانش آموزان علاقه مند نمی توانند از هرگونه اطلاعات شبکه یا سرویس ارائه شده در آنجا اطلاعات کسب کنند.

تا سال 2008 ، گوگل تعداد کل صفحات وب (URL) بازدید شده و برای موتور جستجوی خود را نمایه می کرد و تا آن زمان بیش از یک تریلیون بود. از آن زمان تاکنون هیچ رقمی منتشر نشده است ، اما می توان فرض کرد که رشد آنها همچنان ادامه دارد. تعداد وب سایت های باز شده برای موتور جستجو با نام تجاری مطابقت دارد ، زیرا “Google” از “Googol” ، نام 1 و به دنبال آن 100 صفر آمده است.

کدام فناوری هوشمند در پشت اصطلاح TCP / IP قرار دارد؟ چگونه فیلم ها را بصورت آنلاین دریافت می کنید؟ و چرا اینترنت به طور کلی برای ما هزینه دارد ، حتی اگر از میلیاردها کامپیوتر مختلف تشکیل شده باشد؟ کریستوف مینل ، استاد علوم کامپیوتر ، هر سه هفته که به پشت صحنه شبکه جهانی وب نگاه می کند ، این موضوع را روشن می کند.
همه قسمت ها را می توانید در اینجا پیدا کنید: “درس مایل”

به زودی پس از معرفی شبکه جهانی وب ، مشخص شد که مصرف کنندگان به زودی به سرویس هایی برای یافتن تنوع روزافزون محتوا و خدمات نیاز خواهند داشت. برای این منظور ، استراتژی های مختلفی امکان پذیر بود ، که همچنین توسط تولید کنندگان مختلف موتور جستجو با درجات مختلف موفقیت اجرا شد. شما می توانید فهرست های وب را بر اساس شاخص های موتور جستجو ، موتورهای جستجوی متا ، موتورهای جستجوی پولی و موارد مشابه پیدا کنید.

صفحات زرد برای WWW

دایرکتوری های وب روش کلاسیک ساختار وب بودند. درست مانند کتابخانه یا کاتالوگ سفارشات پستی ، اسناد وب توسط ویراستاران بشری بررسی می شوند ، به دسته های موضوعی خاصی تقسیم می شوند و به ترتیب حروف الفبا یا مناسب طبقه بندی می شوند.

در صورت لزوم ، اگر بی ربط به نظر برسند ، از آنها دور انداخته می شود. مزیت اینگونه دایرکتوری های وب این است که آنها به لطف مرور سرمقاله می توانند کیفیت وب سایت ها را بررسی کنند. سرویس جستجوی یاهو – که چهار سال قبل از گوگل آنلاین شده بود – در اصل بر این اساس کار می کرد. با این حال ، پس از گسترش سریع شبکه ، فهرست نویسی اسناد به زودی از حد امکان خارج شد. حتی با افزایش تعداد کارمندان ، نمی توانید تعداد سریع وب سایت های جدید را کنترل کنید. پیدا کردن وب سایت های جدید و قرار دادن آنها در کاتالوگ به طور فزاینده ای دشوار بود. همچنین پیگیری تغییرات پویای اسناد منفرد بلافاصله غیرممکن بود ، بنابراین نه می توان کامل بودن و نه به روز بودن اطلاعات فهرست شده را تضمین کرد. این دایرکتوری های وب جوان هنوز سرنوشت همان واژه نامه محترم بروکهاوس را داشتند – برای یک دنیای وب پویا کاملاً قدیمی بسیار قدیمی بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *