[ad_1]

از ابتدای شیوع همه گیر تاج تاکنون 9 نفر از ده روان درمانگر جلسات ویدئویی را برای جلوگیری از عفونت برگزار کرده اند. بسیاری از آنها برای اولین بار با شروع همه گیری از این فناوری استفاده کردند. و برای اکثر ، تحقیقات نشان داده است که جلسات ویدئویی همچنان گزینه دوم است. به همین دلیل ، روانشناس هارالد باومایستر سرپرست کلینیک سرپایی روان درمانی دانشگاه در دانشگاه اولم است و در مصاحبه ای در مورد مشکلات و موفقیت های روان درمانی مبتنی بر کنفرانس ویدیویی صحبت می کند.

Spektrum.de: پروفسور Baumeister ، زیرا کرونا بیشتر از گذشته از کنفرانس ویدیویی استفاده می کند. برخی هیجان زده هستند ، دیگران عصبانی هستند. چگونه با این مسئله کنار می آیید؟

هارالد باومایستر: وقتی چیزهای زیادی پشت سر هم داشته باشم ، می توانم بگویم که طاقت فرسا خواهد بود. من خسته می شوم و گاهی چشمانم خشک می شود. مثل همیشه ، ابتدا باید به محیط جدید عادت کنید. از طرف دیگر ، من از در دسترس بودن ، شکستن موانع و صرفه جویی در وقت سفر قدردانی می کنم. فناوری ویدئو در همه گیری Covid ارزش خود را ثابت کرده است. شما در جایی جمع می شوید که در غیر این صورت جمع نمی شوید.

روانشناس هارالد باومیستر از دانشگاه اولمبار …

© با مجوز از ژنرال هارالد باومایستر (جزئیات)

هارالد باومایستر استاد روانشناسی بالینی و روان درمانی در دانشگاه اولم ریاست بخش سرپایی دانشگاه روان درمانی مرتبط را بر عهده دارد. وی به همراه همکارانش توصیه های روان درمانی را براساس کنفرانس های ویدیویی انجمن روانشناسی آلمان نوشت.

مزایای استفاده از فیلم در روان درمانی چیست؟

مزایای عملی ، همانطور که قبلا ذکر شد. به بیماران اجازه می دهد تا با وجود خطر ابتلا به ویروس ، درمان خود را ادامه دهند یا در طی بیماری همه گیر درمان را شروع کنند. تماس های ویدئویی اغلب راحت تر از بیماران است. به هر حال روان درمانی یک جلسه هفتگی است که باید بین کار و خانواده برگزار کنید. هر بار حدود یک ساعت به علاوه یک سفر است. اگر افراد توانایی طراحی انعطاف پذیر جلسات از طریق فیلم را دارند ، برخی ممکن است درمانی را انتخاب کنند که در غیر این صورت تلاش را رها می کند. اگر کسی در حال حرکت است ، این نیز راهی است که مجبور نیستید درمانگرها را در وسط همه عوض کنید.

آیا شما باید در مورد کارایی سازش کنید؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *