[ad_1]

مهر و موم های خاکستری اغلب به عنوان معاصران زیبا ، به خصوص توله سگهای کرکی دیده می شوند. در عین حال ، آنها بزرگترین شکارچیان در دنیای حیوانات آلمان محسوب می شوند. به گفته زیست شناسانی که با Abbo van Neer در دانشگاه دامپزشکی هانوفر همکاری می کنند ، مهرها نه تنها از ماهی و سایر حیوانات کوچک دریایی تغذیه می کنند ، همانطور که مدتها تصور می شد ، بلکه همچنین از پستانداران بزرگتر مانند مهر و موم و خوکچه هندی – و ظاهر آنها برای مطالعه جزئیات بیشتر تغذیه حیوانات ، محققان قبلاً زخم گزش را کاملاً مستند کرده اند.

ون نیر و همکارانش به مدت شش سال رفتار شکار و تغذیه مهرهای خاکستری را مشاهده می کنند (Halichoerus grypus) به خصوص در جزیره هلگلند. علاوه بر این ، آنها در مجموع 3 هزار و 274 لاشه مهر و موم خاکستری و مهر و موم بندر را جمع آوری و بررسی کردند – 183 مورد برای مطالعه آنها مناسب بود. بقایای آن بین سالهای 1995 و 2018 ثبت شده است. در برخی موارد ، دانشمندان همچنین نحوه تغذیه مهرهای خاکستری را به تازگی از حیوانات مشاهده کرده اند. که در “گزارش های علمی” اکنون فهرست آسیب های گزش (پارامترهای زخم) را تهیه کنید. محققان در مطالعه خود نوشتند: “معمولی ترین زخم ناشی از مهرهای خاکستری ، زخم بزرگی است که دارای لبه ای نرم و صاف و بریده است.” مهر و موم ها معمولاً پوست طعمه هایشان را از بین می برند – زیرا آنها از بیکن پرکالری زیر پیروی می کنند. از طرف دیگر ، سایر ذی نفعان مانند مرغ از گوشت ماهیچه استفاده می کردند.

بیا بریمبار …

© ابو ون نیر (با جزئیات)

بیکن را بردارید مهر خاکستری وجدان را می خورد.

دلیل مطالعه ون نیر مشاهده بود: در سال 2013 ، یک تمبر خاکستری و یک مهر عمومی مشاهده شد (Phoca vitulina) خورده شده. علاوه بر این ، زخم گزش قبلاً منجر به سو تعبیر شده است. ظاهراً ، مهرهای خاکستری آسیب های مشابه حیوانات پروانه کشتی را برجای می گذارد. به گفته محققان ، بنابراین ، دانش دقیقی از رفتار غذا خوردن در مورد وجود نداشت آنفلوانزای هالیچوروس، کارشناسان گمان کردند که زخم های حیوانات در اثر برخورد با کشتی ها به وجود آمده است.

علاوه بر مهر و خوکچه هندی ، مهرهای خاکستری نیز به توصیه آنها تغذیه می کنند ، همانطور که ون نیر برای هلیگولاند انجام داد. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی توضیح می دهد: “در آنجا من توانستم مهرهای خاکستری مشاهده کنم که مهرهای دیگر را می گیرند و می کشند و به مدت 90 دقیقه قطعه قطعه چربی طعمه های آنها را می خورند.” مشخص بود که حیوانات به خوکچه های هندی نیز حمله می کنند. مطالات گذشته.

وان نیر و تیمش همچنین می خواهند بتوانند ارزیابی کنند که چگونه رفتار شکار و تغذیه مهرهای خاکستری بر کل اکوسیستم تأثیر می گذارد. به عنوان مثال تصور می شد که این حیوانات در دریای وادن ناپدید شده اند. در همین حال ، جمعیت آنها با اقدامات محافظتی بهبود یافته و دائماً در حال رشد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *