[ad_1]

شما می خواهید از تجزیه پروتئین خود توسط بدن جلوگیری کنید. به همین دلیل است که در مرحله عضله سازی مصرف غذاهای غنی از پروتئین به طور منظم برای جلوگیری از چنین پنجره های کاتابولیک بسیار مهم است. اما این بدان معنا نیست که شما باید هر دو ساعت یک دقیقه کوارک بخورید.

آیا این بدان معناست که کم و بیش مهم نیست چه موقع غذا می خورم؟

آنیا کارلسون ، متخصص تغذیهبارگذاری …

© با احترام جن. نویسنده: آنجا کارلسون (جزئیات)

آنیا کارلسون | این متخصص تغذیه استاد دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ و سخنگوی کارگروه تغذیه ورزشی در انجمن تغذیه آلمان است.

این وضعیت کنونی تحقیق را نشان می دهد. البته همیشه به سازگاری بستگی دارد. به عنوان مثال ، برای همه خوب نیست که بلافاصله بعد از تمرین از پروتئین بالا استفاده کنند. سپس شما نیز مجبور نیستید این کار را انجام دهید. برای ورزشکاران استقامتی کمی متفاوت است. اگر کربوهیدرات خود را در حین تمرین خالی می کنید ، باید آنها را در عرض دو تا شش ساعت دوباره پر کنید ، زیرا در این صورت سنتز ماده ذخیره کننده گلیکوژن به ویژه موثر است. مدت کوتاهی در تمرینات با وزنه وجود ندارد. برای تقویت عضلات ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که 24 ساعت پس از تمرین مقداری پروتئین مصرف کنید. بنابراین لازم نیست قبل از استحمام شیک پروتئین را بریزید.

“به اندازه کافی غذاهای طبیعی وجود دارد که ذاتاً سرشار از پروتئین هستند”

اما آیا بهتر نیست قبل یا حین تمرین پروتئین بخورید تا به پنجره کاتابولیک نرسید؟

از لحاظ نظری بله. هنگامی که تحریک عضلات و آمینو اسیدها به طور همزمان وجود دارد ، فرد معتقد است که ساختن عضله باید به ویژه مثر باشد. طبق تحقیقات انجام شده ، این مورد صادق نیست. این مورد بین افرادی که قبل ، حین یا بعد از تمرین پروتئین مصرف کرده اند نشان داده می شود هیچ تفاوتی در رشد عضلات وجود نداردبه اگر روزانه پنج تا شش غذای غنی از پروتئین مصرف می کنید ، اسیدهای آمینه کافی در خون شما وجود دارد.

چون شما در مورد شیک های پروتئینی صحبت می کردید: آیا حتی ورزشکاران به زور به چنین چیزی احتیاج ندارند ، اینطور نیست؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *