[ad_1]

با توجه به پیش بینی هوا نسبتاً دشوار به نظر می رسد که آیا لذت افتتاح غذا در فضای باز در پنطیکاست ادامه خواهد داشت یا خیر. درست در زمان تعطیلات آخر هفته ، یک ته جدید از اقیانوس اطلس در حال نزدیک شدن است و از شمال و مرکز آلمان مواج است. هوای خنک ، باران ، ابرهای ضخیم و همچنین رعد و برق و رعد و برق در سراسر کشور پیش بینی می شود – و البته باد زیاد. روزهای شنبه و یکشنبه در این کشور وزش باد شدید ، هوای آفتابی و گرم در باغ آبجو قابل مشاهده نیست. بهار را می توان بیشتر در روز دوشنبه در جنوب شرقی و شرق جمهوری احساس کرد.

این بدان معناست که بهار همچنان به خط غیر مهمان نواز خود وفادار مانده است ، بیشتر اروپا مرحله بسیار سردی را تجربه می کند. هوای قطبی از ماه مارس در سراسر این قاره در حال تراوش است ، از آنجا که فرانسه از لهستان بر روی نقشه های آبی بر هوا مسلط است: این به معنای انحراف منفی از متوسط ​​دما در طولانی مدت است. با دمای متوسط ​​6.5 درجه سانتیگراد ، آلمان به سمت سردترین بهار سال 1987 (6.1 درجه سانتیگراد) در حرکت است و از سال 1301 پیش که رکورد زمان شروع شده است ، در سال 2021 حتی ممکن است به ده سردترین چشمه برود.

اما این تنها دلیلی نیست که این روزها به ویژه فریاد متعصبان گرما و پرستشگران خورشید زیاد است. اکثر مردم پس از پروازهای متعدد در ارتفاع زیاد در سال های اخیر ، به سادگی به دوره طولانی تری از هوای سرد عادت ندارند. فقط بهار سال 2013 دمای مشابه با سال 2021 را به ارمغان آورد ، در غیر این صورت سالهای 1991 تا 2020 بسیار آفتابی تر و گرمتر از دهه های قبل بود. تغییرات آب و هوایی نه تنها باعث افزایش دما ، بلکه همچنین انتظارات نیز شده است – اکنون بسیاری از افراد هوای آفتابی را از اوایل تابستان از مارس تا مه کاملاً طبیعی می دانند. بنابراین ، آب و هوای واقعی واقعی نسبت به گذشته نسبت به قبل کمی سردتر است.

چند دهه پیش هوا عادی بهار بود

سباستین شاپرت نمی تواند هیچ مشکلی با این بهار پیدا کند. یک کارشناس هواشناسی از خدمات هواشناسی آلمان می گوید: “این برای طبیعت مفید است.” سالها خشکسالی بر روی خاک تأثیر می گذارد و سطح آبهای زیرزمینی بالاخره می تواند بهبود یابد. فقط در این هفته اداره فدرال حمایت از مدنی و امداد رسانی در برابر بلایا نسبت به کمبود آب آشامیدنی با توجه به دوره های طولانی خشکسالی در آلمان هشدار داد.. علاوه بر این ، طبق گفته شاپرت ، هوا عاری از آلاینده است و گرده گل به اندازه معمول پرواز نمی کند و حداقل مشكل است كه هوای خوب را فقط با آفتاب و گرما مرتبط كنیم. باران به همان اندازه خوب و مهم است.

کارشناسان هواشناسی از اوضاع هواشناسی غالب به عنوان یک رودخانه اساساً هوشیار یاد می کنند و از پیشرفت هوای سرد بسیار بالای کوههای آلپ خبر می دهند. در طی این روند ، یک منطقه عظیم فشار کم تشکیل می شود ، منطقه ای که – بین دو ارتفاع بسته شده است – به آرامی مانند گونی مرطوب در اطراف اروپا حرکت می کند و به سختی حرکت می کند. سباستین شاپر که به نظر می رسد امگا وارونه ایستاده و دوباره و دوباره احیا می شود ، می گوید: “زمان مانند دویدن است.” پایین از یک طرف توسط گرینلند مرتفع ، که جریان شمال غربی را بر فراز اروپا تحریک می کند ، و از سوی دیگر با قاره غیر معمول قوی در بالای روسیه غربی ، که در مقابل آن هوای گرم از شمال آفریقا به قطب شمال جریان دارد ، حرکت متعادل کننده در نتیجه ، سوابق گرما در شمال روسیه در حال سقوط است. حتی در دایره قطب شمال نیز گاهی 30 درجه سانتیگراد است.

در اینجا ، در این کشور ، گرما دیگر مشکلی ایجاد نمی کند ، اوج ثابت تابستان در فاصله دور قابل مشاهده نیست. در عوض ، جریان جت تعریف شده برای زمان به طور غیرمعمولی در جنوب اروپا قرار دارد و این هفته اسپانیا ، فرانسه و اروپای مرکزی را پوشش می دهد. در نتیجه ، هوای خنک آوریل در ماه مه نیز ادامه دارد. هوای قطبی نافذ سرد به طور ناگهانی توسط آفتاب شدید گرم شده و به سمت بالا شلیک می کند و منجر به رگبار و رعد و برق می شود. این طبقه بندی ناپایدار جو ، مدل های هواشناسی را به مرزهای خود می رساند. بنابراین ، حتی پیش بینی های کوتاه مدت نیز نسبتاً نامطمئن هستند و پیش بینی های دقیق باران های ساعتی به سختی امکان پذیر است. اگر می خواهید از قطرات شدید باران جلوگیری کنید ، بهتر است رادار باران را کنترل کنید. بهتر است از برنامه های معمول آب و هوا که به نظر می رسد پیش بینی ها را برای روزها قابل اعتماد می کنند ، چشم پوشی کنید. برنامه ریزی زمان به ندرت دشوارتر است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *