[ad_1]

تا چند روز پیش ، Erft رودخانه ای باریک و عمدتا ناشناخته بود که پس از 107 کیلومتر از رود راین از رودخانه ایفل در غرب کلن می آمد. فاجعه سیل منطقه Erft را در اخبار سراسر جهان به عنوان صحنه یک اتفاق وحشتناک قرار داد. نوردراین-وستفالن تا 19 ژوئیه 2021 در مجموع 47 کشته داشته است.

در مرکز رویدادهای کنونی Bernd Bucher ، عضو هیئت مدیره Erftverband ، اتحادیه ای حدود 250 عضو “از شهرداری ها ، مناطق ، برق ، تجارت ، صنعت ، تأمین آب ، ماهیگیری ، کشاورزی و معدن” است. Erftverband وظیفه مدیریت آب در حوضه آبریز Erft را بر عهده دارد – و در نتیجه مسئولیت معاملات با استخراج ذغال سنگ روباز را نیز بر عهده دارد. وی در مصاحبه ای ، در مورد برنامه ادعا شده برای اجازه پر شدن معادن روباز و اینکه چرا RWE حتی در شرایط طغیان می تواند آب را با خیال راحت تخلیه کند ، صحبت کرد.

Bernd Bucher یکی از اعضای هیئت مدیره Erftverband است.بار …

© Erftverband (گزیده)

برند بوچر هیدرولوژیست از سال 2018 رئیس Erftverband است و از سال 1995 نیز برای آن کار می کند. بوکر در دانشگاه فرایبورگ جغرافیا را با گرایش هیدرولوژی مطالعه کرد.

RiffReporter: سیل Erft منطقه را به شدت تحت تأثیر قرار داد. آیا وقت داشتید که تجزیه و تحلیل اولیه در مورد اشتباه انجام دهید؟

کتاب ها: نه ، هفته ها ، ماه ها و بیشتر طول می کشد. ما باید تجزیه و تحلیل کنیم که چرا استخرهای نگهداری شده ما دچار آبگرفتگی شده اند یا اینکه چگونه اقدامات سیلاب طراحی شده برای یک رویداد که هر 1000 سال یک بار اتفاق می افتد ، زیاد است. و چگونه آب حتی می تواند از روی سدها جاری شود. ما باید از نزدیک ببینیم که چگونه می توان همه اینها را پایدارتر یا متفاوت کرد.

چه گزینه هایی وجود دارد؟

دقیق بودن خیلی زود است. در هر صورت ، جاده نمی تواند حوضه های آبریز را بالاتر و بالاتر بسازد ، زیرا اگر آنها در صورت بروز خرابی و خرابی خراب شوند ، اوضاع را حتی از آنچه که در حال حاضر است بدتر می کنند – و حتی بدتر از این که استخر وجود نداشته باشد. تحقیقات دقیق لازم است و آنها نباید آستین شما را تکان دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *