[ad_1]

در رکاب بی نهایت

بینهایت غیر قابل تصور است. با این وجود ، علم در بسیاری از زمینه ها با فلسفه یا فیزیک با این مفهوم کار می کند. ریاضیدانان نیز به بی نهایت ، یا به عبارت دقیق تر: بی نهایت علاقه مند هستند. وی توضیح داد ، زیرا فقط یک مورد وجود دارد طیف-دبیر مانون اسقف در گفتگو با detektor.fm-مدیر مارک زیمر.

در سال های اخیر ، تلاش هایی برای اثبات غیرقابل اثبات بودن و ایجاد سلسله مراتب نامحدود انجام شده است. این پایه های ریاضیات را متزلزل می کند – و می تواند بینش کاملاً جدیدی ارائه دهد.

کشاورزان و شکارچیان

8000-10000 سال پیش ، مردم در اروپا عمدتا از طریق شکار و جمع آوری زندگی می کردند. آنها در شهرک ها زندگی نمی کردند ، اما در جنگل های انبوه سرگردان بودند. اما یافته های باستان شناسی آن را نشان می دهد مردم از بین النهرین و آناتولی مهاجرت کردند. آنها با قایق به ایتالیا و دانوب آمدند و شیوه جدیدی از زندگی را با خود آوردند: کشاورزی و دامداری.

کشاورزان و شکارچیان با هم دیدار کردند. گاهی اوقات با تجارت و مبادله مسالمت آمیز بود ، اما گاهی اوقات مبارز بود. این با یافته های استحکاماتی که کشاورزان ساخته اند نشان داده شده است.

سرانجام گروه دهقانان غالب شدند او می گوید و طی هزاره های بعدی شیوه زندگی و چشم انداز را در اروپا تغییر داد طیف-دبیر کارین شلوت.

بیماری شغلی فضانوردان

فضانورد نه تنها برای بسیاری از کودکان یک شغل رویایی است. وی توضیح می دهد که کار در فضا نیز خطرناک است: بدن انسان برای مقاومت در برابر تابش شدید در فضا ساخته نشده است. طیف-دبیر فرانک شوبرت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *