[ad_1]

قدرت ذهنی واقعی به مخلوط خاصی از خصوصیات ذهنی نیاز دارد. مربی بزرگی مانند یورگن کلوپ نیز می تواند تیم را برای دستیابی به عملکرد استثنایی انگیزه دهد ، زیرا خودش قدرت ذهنی واقعی دارد. فقط از این طریق او می تواند این را منتقل کند. اصالت و مثبت بودن او جذابیتی ایجاد می کند که منجر به افرادی می شود ، در این مورد بازیکنان او ، که می خواهند بصورت شهودی با او ارتباط برقرار کنند. این در نهایت ارتباط ویژه ای ویژه بین مربی و تیم ایجاد می کند. شریک این مربی در ورزش مدیر بازرگانی است. مکانیسم های جذابیت موفق ، “الهام بخش رهبری” از طریق قدرت ذهنی ، همان موارد ورزشی است.

در این کتاب ، من معیارهای مناسب برای قدرت ذهنی را نشان می دهم و در تعامل موثر آنها تأمل می کنم. دانش و روشهای مربوطه می توانند به طور مداوم در ورزش ، تجارت و زندگی شخصی استفاده شوند. “غول های ذهنی – آنچه واقعاً قدرت واقعی را تعیین می کند” باید به شما کمک کند تا امکانات شگفت انگیز قدرت ذهنی را که غالباً به طرز شگفت انگیزی آسان استفاده می شوند ، کشف کنید تا بتوانید یک زندگی شاد ، سالم و موفق را به صورت مثبت و متعادل انجام دهید.

صحبت از موفقیت: چند هفته پس از کودتای پر شور ، یورگن کلوپ و تیم فوتبال لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا در مادرید در یک دوئل کاملا انگلیسی با 2-0 مقابل تاتنهام هاتسپور به پیروزی رسیدند. پس از یک دوره طلسم 15 ساله خشک ، مهمترین جام فوتبال باشگاهی اروپا به آنفیلد بازگردانده شده است. در فصل 2019/20 ، لیورپول FC تقریباً به میل خود بر لیگ انگلیس سلطه داشت. یورگن کلوپ همیشه در تاریخ یک باشگاه سنتی باشکوه یک مکان افتخارآمیز خواهد داشت.

غول های ورزشی تاریخی: تحلیل مکالمه با افسانه خبرنگار

17 مارس سال 2020 است ، ساعت 11:30 صبح من واقعاً منتظر آن بودم – با هارتموت شرزر ، افسانه گزارشگری که رکورد جهانی روزنامه نگاری ورزشی را به خاطر تعداد گزارشاتی که از وقایع مهم گزارش می کند ، در اختیار دارد ، صحبت می کنم. هارتموت شرزر از سال 1962 در 15 دوره جام جهانی ، از 1964 در 21 بازی المپیک در توکیو و از 1977 حتی 33 بار در تور فرانسه به عنوان خبرنگار ورزشی در شیلی به سر می برد. همیشه نزدیک به موفق ترین. از سال 1963 ، زمانی که محمد علی در حالی که بوسیله هنری کوپر در لندن بوکس می کرد ، کاسی کلی نامیده می شد و هنوز قهرمان جهان نیست ، هارتموت شرزر 16 جنگ زنده را با علی در رینگ تجربه کرده است. این موارد شامل نبرد کارل میلدنبرگر در فرانکفورت در سال 1966 و همچنین نبردهای افسانه ای پس از بازگشت علی علیه جو فریزر در سال 1971 و 1974 در باغ مدیون مربع سنتی نیویورک و در سال 1974 پر شور “Rumble in the Jungle” است. علیه جورج فورمن در كینشاسا و نبرد سوم جو فریزر ، “تریل در مانیل” ، در سال 1975.

هارتموت شرزر 82 ساله است ، تقویم او هنوز پر است ، ما چندین سال است که به طور خصوصی یکدیگر را می شناسیم. در واقع ، ما می خواستیم برای داستان های بسیار ویژه ای در مورد ورزش ذهنی به صورت شخصی ملاقات کنیم ، اما به دلیل همه گیری قریب الوقوع تاج ، ما تصمیم گرفتیم برای احتیاط تماس تلفنی برقرار کنیم.

من می پرسم: “هارتموث ، چه کسانی از نظر ذهنی ورزشکارانی هستند که در زندگی حرفه ای خود ملاقات کرده اید ، و چه چیزی آنها را از هم متمایز یا متمایز می کند؟” وقتی شروع به صحبت می کند بلافاصله اشتیاق او را احساس می کنم. او طی تماس تلفنی یک ساعته ما به یک سوال نیاز نداشت. همه چیز در آنجاست ، بنابراین دانش زیادی در مورد عظمت این ورزش وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *