[ad_1]

کسانی که ورزش می کنند ، فرم خود را حفظ کرده و عضلات خود را سخت می کنند. همچنین بعضی اوقات می شنوید که ورزش باعث شهوت می شود و رابطه جنسی را بهتر می کند. آیا واقعیت دارد؟ و اگر چنین است ، آیا این امر در مورد زنان و مردان اعمال می شود؟ کدام ورزش به ویژه برای میل جنسی مفید است؟ فرانک سامر ، متخصص ارولوژی ، آندرولوژیست و متخصص پزشکی ورزشی را از مرکز پزشکی دانشگاه هامبورگ-اپندورف توضیح می دهد.

Spektum.de: پروفسور سامر ، شما اغلب می شنوید که ورزش برای میل جنسی شما مفید است. آیا افرادی که زیاد ورزش می کنند در واقع علاقه بیشتری به رابطه جنسی دارند؟

فرانک سامر: از یک طرف بله ، از طرف دیگر نه. اگر افرادی را که از نظر جسمی فعال هستند با کسانی که روی نیمکت زیاد می نشینند و کم غذا می خورند مقایسه کنید ، در واقع اولیای جنسی بسیار بهتری دارند.

چرا؟

ناحیه لگن بهتر با خون تأمین می شود. برای مردان ، این بدان معنی است: عملکرد نعوظ افزایش می یابد. و برای زنان ، به عنوان مثال ، روغن کاری ، یعنی. رطوبت و تحریک پذیری محلی بهبود می یابد. دستگاه تناسلی زنان نیز دارای بافت نعوظ است که برای فعالیت جنسی باید خون کافی تأمین شود.

“میل جنسی” به چه معناست؟

این کلمه از زبان لاتین آمده و به معنی “آرزو” یا “آرزو” است. به گفته دودن ، میل جنسی جذابیت جنسی یا نیاز به تجربه لذت جنسی را توصیف می کند. میل جنسی ، قدرت و تحریک جنسی یک چیز نیستند. مردان با وجود کم میل جنسی می توانند نعوظ و ارگاسم پیدا کنند. مورد دوم همچنین در مورد زنان اعمال می شود ، یعنی آنها هنوز هم می توانند خیس شوند. با این حال ، افرادی که میل جنسی کمی دارند به ندرت یا هرگز ابتکار تماس جنسی را پیش نمی گیرند.

آیا این نیز به این واقعیت مربوط نمی شود که افرادی که به طور فعال درگیر ورزش هستند در بدن خود احساس راحتی بیشتری می کنند و اغلب غذای سالم تری می خورند؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *