[ad_1]

از چه زمانی ما واقعاً با اشیا به عنوان اشیا رفتار می کنیم؟ و چه زمانی ما شروع به ذخیره سازی اشیا کردیم که به عنوان نمایشگاه در موزه از آن دیدن کنیم؟ استفان لاوب ، مورخ ، منتقد هنری و فیلسوف برلینی ، کتاب خود را در زمینه امور انسانی با چنین س basicالات اساسی آغاز می کند.

مثل قدم زدن در یک موزه

با این حال ، پس از یک مقدمه نظری مختصر ، به سرعت ملموس شد: کار مانند قدم زدن در یک موزه هیجان انگیز است. لاوب 64 شی را انتخاب کرده است که هر کدام را با یک عکس و متن در چهار صفحه ارائه می دهد. می توانید سازها ، مجسمه ها ، نقاب ها و نقاشی ها و همچنین لباس ها ، آلات موسیقی ، ظروف و موارد دیگر را پیدا کنید. او این نمایشگاه ها را در 16 رباعی منظم ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، در کوارتت Hunt & Tame ، جلیقه بیزانو ماندان ماتو-تاپ آمریکای شمالی با یک شکل کوچک و مرمر از گاوهای بین النهرین ، سه اسب دوم توسط هنرمند آلمانی ، فرانتس مارک ، و ماهی قرمز با شکوه 2500 ساله همراه است. سکاها ، یک سوارکار اوراسیا. کوارتت “صحبت کنید و تصمیم بگیرید” دارای نیم تنه پریکلس از یونان باستان به تریبونی از پاپوآ گینه نو است و در زیر “مصرف و لذت بردن” یک ظروف ریز حک شده از نمک عاج از سیرالئون به یک کباب پلاستیکی و اهدای برلین وجود دارد.

موزه های خوب آزادی را ارائه می دهند. بازدیدکنندگان می توانند تصمیم بگیرند که به چه ترتیبی می خواهند نمایشگاه ها را مشاهده کنند و می خواهند تا چه مدت در کجا بمانند. از این لحاظ ، انسان و چیزهای او مانند موزه است. خوب است که با راهنمایی افکار و معاشرت های خود در کتاب گام بردارید. فرهنگ ها از سراسر جهان نشان داده شده اند – از عصر حجر تا به امروز ، بنابراین شما همیشه می توانید چیزهای جدید را کشف کنید و در مورد تولیدکنندگان موارد یاد بگیرید. ثبت و لیست زمانی اشیا in موجود در برنامه جهت گیری را تسهیل می کند. یک عکس کوچک اضافی از نمایشگاه مربوطه ، این لیست را کامل می کند.

بخشهای مقدماتی بعضی اوقات کاملاً طاقت فرسا و از نظر فلسفی انتزاعی هستند. فرهنگ لغت یونانی بارها و بارها دوباره به عنوان “apotrópaion” (حفاظت جادویی در برابر نیروهای شیطانی) ظاهر می شود ، که بدون لزوماً آموزش های اولیه انسانی لزوماً نمی فهمد. به طور کلی ، با این حال ، کتاب با کیفیت بالا راهی قابل درک ، آموزنده و بسیار زیبا برای کاوش در تاریخ تمدن و برقراری ارتباط مجازی با گنجینه های موزه های برلین ارائه می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *