[ad_1]

این یک عنوان جدی برای حجم اندک است: تحت عنوان “Kat Menschiks & Biolog’s Biological Dr. Rerum Medicinalium Mark Beneke Illustrated Animal Life” ، تصویرگر برنده جایزه و زیست شناس برجسته جنایی دیدگاه خود را در مورد دنیای حیوانات ارائه می دهد. با عرض پوزش در مورد “دنیای حیوانات”: مراجعه به آثار تاریخی به سبک برم هوشمندانه است – و متناسب است. زیرا انتخاب شخصیت های کمیک برای حیوانات واقعی ساخته شده در کتاب بسیار ذهنی است ، اما حتی لذت بخش تر است.

گونه های انسانی

17 پرتره کاملاً متفاوت با هم جمع می شوند زیرا در واقع فقط یک گونه وجود دارد: افراد با تمام عجیب و غریب و حساسیت خود. شاید در هیچ کجا کم عمق ما به وضوح بیشتر از برخورد با حیوانات دیگر نشان داده نشود ، خصوصاً وقتی که آنها برای مشاهده هوشیارانه به ما نزدیک هستند یا ما آنها را به دلیل سبک زندگی ناخوشایند خود در گوشه ای کثیف قرار می دهیم.

مردم نزدیکترین ارتباط با سگ خود را دارند که در کتاب در نسخه “شرم” آمده است. آنچه مراد است نگاه به ظاهر گناهکار است که هیچ کس بهتر از بهترین دوست مرد کنترل آن را نمی کند. اگر حیوانات چیزی خورده باشند ، می توان وجدان آنها را بلافاصله از نگاه صادقانه چشمانشان خواند. بنکه گفت: اما سگها هیچ قطب نمای اخلاقی ندارند. اما آنها می توانند استادان خود را به خوبی بخوانند تا در صورت لزوم با بیان صحیح آنها را در روحیه نرم تری قرار دهند.

پودل ها نیز اشتباه درک می شوند ، که به گفته بنکه ، “در اصل نه دامان بودند و نه حیوانات خانوادگی ، بلکه سگ های شکاری بودند.” باید دانست که حیوانات باید بریده شوند تا خز ضخیم آنها به طور کامل آنها را نپوشاند. بنابراین برش لازم است ، اما چه مدل مویی باید باشد؟ پودل ها احتمالاً علاقه زیادی به این مسئله ندارند ، اما مردم حتی بیشتر – با عواقب تهدید کننده زندگی.

بنکه از هانس توم مثال می زند ، که در اواسط دهه 1930 به اصطلاح توسعه یافت “Karakul cut” (قلمه معروف پودک با دم ضخیم ، پا و گوش) ، که بسیاری از پرورش دهندگان و صاحبان آن را زشت می دانند. شورای ملی سوسیالیست دانشجویی پودل آن را به عنوان “غیر آلمانی” ممنوع کرد. بر این اساس ، حیوانات بریده شده خزندگان در نظر گرفته شدند و تولید مثل آنها ممنوع بود و بنابراین دیگر هیچ کارت علوفه ای در اواخر جنگ توزیع نمی شد. اما این همه ماجرا نیست: حتی درخواستی برای بردن هانس توم به یک اردوگاه کار اجباری وجود داشت.

مهم نیست که بعضی از حیوانات چقدر به ما نزدیک هستند ، ما می خواهیم دیگران خیلی دور باشند. ماهی های نقره ای که به خودی خود بی ضرر هستند یکی از آنهاست زیرا آنها عاشق زندگی در دستشویی های ما هستند. حیوانات فقط شب ظاهر می شوند و به محض روشن شدن بلافاصله در ترک بعدی پنهان می شوند. این جای تأسف دارد زیرا دیگر فرصتی برای بررسی دقیق ماهی نقره ای و زره های درخشان آن وجود ندارد: بنکه حیوانات را توصیف می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *