[ad_1]

نشست تبادل نجوم و زباله ATT یک نمایشگاه تجاری است ، به ویژه برای آماتورهای آماتور و به گفته این شرکت ، بزرگترین رویداد در نوع خود در اروپا است. بعد از اینکه ATT سال گذشته به دلیل همه گیر شدن تاج لغو شد ، امسال نسخه دیجیتالی اینترنت در نظر گرفته شده است. کلودیا هنکل گفت: “حتی اگر یک نمایشگاه تجاری آنلاین هرگز نتواند جایگزین یک رویداد رو در رو و جلسات رو در رو شود ، ما می خواهیم سعی کنیم بیشتر از حد ممکن شخصیت را به ATT 2021 منتقل کنیم.” ، رئیس رصدخانه والتر-هومن در اسن ، که سالها سازمان دهنده ATT بوده است.

برای این منظور ، یک تیم برنامه ریزی تشکیل شد که شامل غرفه داران شناخته شده و باسابقه ATT است. هدف کلی یک بار دیگر نزدیک کردن همه بازدیدکنندگان به آخرین روند ، آخرین محصولات و موضوعات انتخاب شده در نجوم است. و از آنجا که ATT این زمان به مکان بستگی ندارد ، باید به بازدیدکنندگان ، غرفه داران و سخنرانانی که به راحتی با یک رویداد شخصی نمی توان به آنها دسترسی پیدا کرد ، پرداخت.

کلودیا هنکل: »ما اطمینان داریم که بازدید کنندگان ما ایده ها و پیشنهادات زیادی را برای خانه سرگرمی جالب خود با خود خواهند گرفت. بنابراین کلیک کنید و خودتان ببینید – من شما را به صورت دیجیتالی در ATT 2021 می بینم! “اطلاعات بیشتر: www.att-digital.de

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *