[ad_1]

بیماران چه نکاتی را باید در نظر بگیرند؟

برای اینکه یک سانتی متر مربع از پوست پنهان نشود ، بیماران نباید قبل از معاینه آرایش کنند یا لاک ناخن را از دست و پایشان پاک کنند. تمام جواهرات باید برداشته شوند. مدل موهای بافته شده و ژل مو بررسی پوست سر را دشوار می کند ، به همین دلیل باید از این روز خودداری شود.

سری: “بیمه بهتر”

غربالگری سرطان ، تشخیص به موقع ، معاینات – معاینات زیادی وجود دارد که افراد سالم باید بطور منظم انجام دهند. زیرا اقدامات احتیاطی بهتر از مراقبت های بعدی است. ما متداول ترین روش ها را توضیح می دهیم و به س questionsالات اصلی پاسخ می دهیم: آزمون برای چیست؟ دکتر چه کاری انجام می دهد ، دکتر به چه نکاتی توجه می کند؟ و آیا درد می کند؟

معایب یا خطرات چیست؟

این بررسی به خودی خود با هیچ عارضه جانبی همراه نیست. با این حال ، این از پیشرفت سرطان پوست جلوگیری نمی کند ، بلکه فقط احتمال تشخیص به موقع آن را افزایش می دهد. متأسفانه ، غربالگری از زمان معرفی در سال 2008 به هدف خود در کاهش مرگ و میر ناشی از سرطان پوست نرسیده است. – با این حال ، این ممکن است به دلیل نرخ مشارکت نسبتاً کم 35 درصدی باشد. عیب دیگر این است که ممکن است در بازرسی تغییراتی در پوست مشاهده شود که در آینده خطری ندارد.

بعدش چی؟

اگر یک متخصص پوست در طول آزمایش ناحیه غیرطبیعی از پوست را پیدا کند ، نمونه ای از بافت را به نام بیوپسی می گیرد و ابتدا آن را زیر میکروسکوپ بررسی می کند. اگر سو that ظن به تغییر بدخیم آن افزایش یابد ، باید بافت برداشته شود. این اتفاق بعضی اوقات بلافاصله در عمل متخصص پوست اتفاق می افتد ، اما اغلب فقط در قرار دوم توسط جراح اتفاق می افتد. قطعه پوست بریده شده در آزمایشگاه سلول های سرطانی بررسی می شود و بسته به یافته ها اقدامات مقابله ای مناسب انجام می شود. اگر پزشک خانواده در هنگام غربالگری متوجه تغییر شود ، اجازه نمونه برداری ندارد ، اما باید بیمار را به یک متخصص پوست ارجاع دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *