[ad_1]

تاکتیک موثر دیگر این است که به سادگی یادآوری های نافذ را بارها و بارها ارسال کنید. Milkman خود این موضوع را در تحقیقی که در سال 2019 انجام شد ، آزمایش کرد: هدف این است که افراد بیشتری بتوانند از راه درمان دارویی که شروع کرده اند ، بگذرند. تیم میلکمن 1104 بیمار سل در کنیا را به دو گروه آزمایش تقسیم کرده بود: تقریباً نیمی از آنها در یک گروه کنترل بودند ، در حالی که افراد دیگر روزانه پیام کوتاه دریافت می کردند که به آنها یادآوری می کند داروی خود را مصرف کنند. در صورت عدم پاسخگویی ، آنها در همان روز دو یادآوری پیامکی دیگر دریافت می کنند و در صورت عدم کمک ، تماس تلفنی دریافت می کنند. Milkman می گوید ، بنابراین اساساً استراتژی این است که “همه وقت آنها را آزار دهد”. از گروه افراد تحریک شده در پایان ، 96 درصد بیماران با موفقیت درمان شدند، در مقایسه با 87٪ در گروه کنترل.

اما کدام شکل از حافظه بهترین عملکرد را دارد؟ میلکمن و همکارانش آنجلا داکورث و میتش پاتل تحقیقاتی را با داروخانه های والمارت و سیستم های تأمین در دو منطقه از ایالات متحده انجام دادند. آنها پیام های متنی مختلفی را با هدف تشویق افرادی که تحت آزمایش قرار گرفته اند برای واکسیناسیون آنفلوانزا آزمایش کردند. این تیم هنوز در حال تجزیه و تحلیل داده ها است ، اما اولین نگاه به داده های واکسیناسیون مراقبت های بهداشتی نشان می دهد که یک یادآوری ساده آنفولانزا که چند روز یا چند ساعت قبل از جلسه ارسال شده است “واقعاً مفید است”. من سعی کردم تعاملی و سرگرم کننده باشم و مطمئن نیستم. آیا هر یک از اینها لازم است “این مطالعه که برای انتشار در اوایل سال 2021 برنامه ریزی شده است ، قبلاً شامل تلاش های واکسیناسیون ویروس کرونا شده است.

عدم تمایل به واکسیناسیون در جامعه

در همین حال ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده در حال کار بر روی یک استراتژی ارتباطی برای فعالیت های واکسیناسیون است – با مشارکت برجسته آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی و جروم آدامز ، مدیر ارشد بهداشت. نیویورک تایمز گزارش می دهد از پیش نویس، این کمپین “مرکز متحرک” را هدف قرار می دهد – افرادی که در واکسیناسیون مردد هستند اما مخالفت جدی ندارند.

در چند سال گذشته جنبش ضد واکسیناسیون چندین بار خبرساز شده است – دانشمندان علوم اجتماعی که منکر واکسیناسیون را بررسی می کنند می گویند ضد واکسیناسیون سخت گروه بسیار کوچکی است که احتمالاً جای نگرانی نیست. طبق داده های CDC از سال 2019 به عنوان مثال ، فقط 2.5 درصد از کودکان در مهد کودک های ایالات متحده کاملا واکسینه نشده اند. آنها در آلمان هستند بر اساس مطالعه سال 2017 دانشمندان از Supply Atlas. کودکان ، به ویژه در برخی از مناطق با محدودیت منطقه ای ، با سطح زیر متوسط ​​واکسینه نشده اند.

روپالی لیمائی ، که تحقیقات ارتباطات بهداشتی را در دانشکده بهداشت عمومی جان هاپکینز بلومبرگ انجام می دهد ، گفت: “ما بیشتر علاقه مند هستیم که با افرادی متقاعد شویم که آنها را به سمت راست هدایت کنند.” کار Limae و دیگران برخی موارد و مواردی را نشان می دهد که در پرداختن به افراد مردد مهم هستند. “ما یک چیز چشمگیر را یاد گرفتیم: ما نباید ایده های غلط را اصلاح کنیم. زیرا در این صورت مردم احساس تسلیم می کنند. ” به عنوان مثال ، این می تواند از یک مطالعه بزرگ که در سال 2014 توسط Nyhan انجام شده است ، تحقیقاتی را انجام داد که کمپین های اطلاعاتی را برای والدین مشکوک به واکسن بررسی کرده است. هیچ مدرک معتبری وجود ندارد که نشان دهد واکسیناسیون علیه سرخک ، اوریون و سرخچه با اوتیسم همراه است ، در حالی که سرخک ، اوریون و سرخچه تهدیدهای سلامتی بسیار واقعی است. برای انتقال این به عنوان اطلاعات اما بر اهداف والدین برای داشتن کودک واکسینه شده تأثیری نگذاشته است. برعکس: این استراتژی حتی بدبینی منفی جنگنده های ضد واکسیناسیون را تقویت کرده است.

لیمایا می گوید ، به جای تناقض با آن ، بهتر است “با همدلی به مسئله نزدیک شویم”. در پاسخ به اطلاعات نادرست ، می توانید جملاتی از این قبیل را بگویید: ”اطلاعات زیادی در آنجا وجود دارد و بعضی از آنها درست است و برخی دیگر نه. بگذارید آنچه می دانم برای شما بگویم. پاسخ به این روش به شخص دیگر کمک می کند “احساس شنیده شود”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *