[ad_1]

کرم سوسک ها با آرواره های قوی و بدنی شبیه لوله ، موثر هستند (Eunice afhroditois) مثل شخصیت های یک فیلم بیگانه. اگر آنها سپس ماهی بی اعتنایی را با سرعت صاعقه به دهان خود نزدیک کرده و آن را از کف دریا ربودند ، وحشت برای ناظران انسانی ایده آل است. طول این آنلیدها می تواند تا سه متر باشد. و مطالعه ای توسط تیمی به سرپرستی یو-ین پان در گزارش های علمی نشان می دهد که گونه های مرتبط یا حداقل مشابه آن ممکن است 20 میلیون سال پیش در کف اقیانوس زندگی کرده باشند.. این حداقل توسط لوله های زنده متحجر که نشان داده می شود از جانوران کرم مانند ناشی می شوند ، نشان داده می شود.

به دلیل بدن نرم ، کرم ها عملاً هیچ اثر فسیلی مستقیمی بر جای نمی گذارند ، بنابراین تاریخ تکامل آنها اغلب باید به طور غیرمستقیم رمزگشایی شود. بنابراین Pen و Co رسوبات فسیل شده میوسن را در 20 میلیون سال پیش که در شمال شرقی تایوان در معرض دید قرار گرفت ، تجزیه و تحلیل کردند. راهروهای L شکل زیادی به طول دو متر و قطر دو تا سه سانتی متر وجود داشت. دانشمندان شکل و طول و همچنین اختلال طولانی مدت در لایه های سنگی حفاری های کرم های بدوی را نسبت می دهند. به طور خاص ، ساختارهای پر مانند در انتهای فوقانی شافت به شدت شبیه برجستگی های مربوطه در کرم های بابی امروزی است.

براساس این آثار فسیلی ، پن و شرکت حیوانات را به همین ترتیب فراخوانی می کنند Pennichnus formosae. آنها گمان می کنند که مانند کرم های بابیت ، مانند شکارچیان در زیر زمین کمین کرده و به سرعت طعمه های خود را به اعماق می کشند. از طرف دیگر ، محققان میگو یا صدف را بعنوان سازنده تونل رد می كنند زیرا طبق دانش موجود ، آنها حفره های دیگری را پشت سر می گذارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *