[ad_1]

به گفته موسسه روبرت کخ (RKI) ، در اواسط ماه ژوئیه ، در طول هفته تقویم ، 28،529 نفر در خانواده های خصوصی به Sars-CoV-2 آلوده شدند. بنابراین ، خانواده های خصوصی شایع ترین منبع عفونت ، مدت ها قبل از محل کار یا رستوران ها بودند. با این حال ، آنها فقط بخشی از 7647 مورد جدید را تشکیل می دهند. طبق آمار RKI بیش از 85 درصد از مکان های عفونت ناشناخته است. و تفسیر اعداد شناخته شده دشوار است. به عنوان یک قاعده ، شما از خانواده خود می دانید ، اما نه از شخصی که در قطار کنار شما نشسته است ، اگر بیمار است. بنابراین ، خطر ابتلا به عفونت توسط نزدیکان نزدیک ممکن است بیش از حد تخمین زده شود.

یکی تحصیل در انستیتو دامداری و دانشگاه سوربن در پاریس این مشکلات را دور زد. بین اواخر اکتبر و اواخر نوامبر سال 2020 ، با کمک شرکت بیمه درمانی فرانسه ، تیم تحقیقاتی با تمام افرادی که به عنوان موارد Covid گزارش شده بودند از طریق ایمیل تماس گرفت و از آنها درخواست فعالیت و تماس در ده روز قبل از شروع بیماری حدود 42000 نفر اطلاعات ارائه کردند. همین سوالات توسط یک گروه کنترل حدود 1700 نفری پاسخ داده شد که از نظر جنسیت ، سن و محل زندگی برای پاسخ به موارد Covid انتخاب شدند. محققان با مقایسه فراوانی عوامل خطر فرضیه ای قادر به محاسبه میزان تأثیر این عوامل در خطر ابتلا به عفونت شدند.

به گفته گروه پیرامون پزشک سیمون گالمیش ، احتمال ابتلا با هر فرد دیگری در خانواده افزایش می یابد. کودک در مراقبت روزانه ، کودکستان یا مدرسه نیز خطر را افزایش می دهد ، به استثنای دوره ابتدایی. و وقتی عضوی از خانواده در مراقبت های روزانه کار می کرد تقریباً دو برابر قد داشت. افراد بیکار تنها نیمی از افرادی که در دفتر کار می کردند (در محل) آلوده بودند. کار تمام وقت در خانه احتمال بیکاران را تقریباً کاهش می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *