[ad_1]

آنچه در حال رخ دادن است ، آنچه اپیدمیولوژیست پیش بینی کرده بود: در آغاز همه گیری کروناویروس ، افراد مسن به ویروس کرونا مبتلا شده بودند ، اما چند ماه است که جوانان جوان در آلمان به طور فزاینده ای آلوده شده اند. طبق گزارش موسسه روبرت کخ (RKI) ، آخرین فراوانی 7 روزه آخرین بار در گروه سنی 10 تا 24 سال مشاهده شد. در گزارش هفتگی فعلی موسسهبه

همچنین قابل توجه است که در این مرحله از همه گیری بیشتر و بیشتر جوانان در بخش های مراقبت ویژه تحت درمان قرار می گیرند. از بین همه افرادی که مجبور بودند در هفته گذشته به دلیل عفونت Covid-19 در بیمارستان بستری شوند ، بیشتر آنها بین 35 تا 59 سال سن داشتند. این بدان معنا نیست که افراد مسن هنوز نیاز به درمان فشرده ندارند ، اما نسبت گروه های سنی در طول همه گیری تغییر کرده است ، همانطور که نمودار زیر نشان می دهد:

بر خلاف سال گذشته ، افراد مسن دیگر عمدتا تحت تأثیر قرار نمی گیرند: تقریباً از هر ده بیمار مبتلا به کووید -19 ، یک نفر در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان است. داده ها از ثبت Divi طبق 30 تا 39 سال ، تقریباً هر پنجم 40 تا 49 سال (تا 26 آگوست ، هر پنجشنبه به روز می شود). افراد 50 تا 59 ساله حدود یک چهارم بیماران و افراد 60 تا 69 ساله حدود یک پنجم بیماران را تشکیل می دهند. به ویژه ، افراد واکسینه نشده در اثر کووید -19 به شدت بیمار می شوند و می میرند.

پزشکان در حال حاضر به شدت 1091 نفر را مبتلا به کووید -19 درمان می کنند. تقریباً نیمی از مبتلایان نیاز به تهویه دارند. بنابراین روند ادامه دارد ؛ تعداد تخت های مراقبت های ویژه اشغال شده توسط بیماران کووید 19 به ازای هر 100000 نفر از اواخر ماه جولای به آرامی اما مطمئناً در حال افزایش است. طی یک ماه ، تعداد افراد مبتلا به Sars-CoV-2 در بخش های مراقبت ویژه اخیراً دو برابر شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *