[ad_1]

جلسات کمتری با دوستان ، عدم حضور منظم در مدرسه: طبق یک مطالعه ، همه گیری تاج بسیاری از کودکان و جوانان در آلمان را تحت تأثیر قرار داده است. همانطور که توسط رادار پیشگیرانه 2021 که روز جمعه توسط DAK-Gesundheit منتشر شد ، بیش از نیمی از دختران و پسران در سال گذشته ناراضی تر شده اند. رضایت از زندگی در مقایسه با وضعیت قبل از بحران کرونا به طور متوسط ​​در کل کودکان مورد بررسی حدود 20 درصد کاهش یافته است.

هر سومین کودک احساس می کند در مدرسه به اندازه کافی از ویروس محافظت نشده است. از طرف دیگر ، 56 درصد قوانین مربوط به تاج را مناسب می دانند. در همان زمان ، مشکلات عاطفی به طور قابل توجهی افزایش یافته است – به ویژه در دختران ، همانطور که صندوق بیمه درمانی اعلام کرده است. در مطالعه حاضر ، 23 درصد علائم اختلالات افسردگی مانند غم و اندوه ، عزت نفس پایین ، کاهش علاقه و کناره گیری اجتماعی را نشان دادند. در سال قبل ، این فقط 18 درصد بود. طبق اطلاعات ، حذف بسیاری از فعالیت های ورزشی نیز منجر به مشکلاتی می شود: به طور کلی ، سهم پاسخ دهندگان با ورزش کافی نسبت به سال قبل یک پنجم کاهش یافته است. اکثریت 90 دقیقه توصیه شده علمی را در روز دریافت نمی کنند.

اساس مطالعه این است نظرسنجی از 14000 دانش آموز کلاس پنجم تا دهم در 13 ایالت فدرال در سال تحصیلی 2020/21 ، که موسسه درمان و تحقیقات بهداشتی در کیل از طرف شرکت بیمه درمانی مسئولیت آن را بر عهده گرفت. مدارس هامبورگ ، بایرن و زارلند در این مطالعه شرکت نکردند. DAK-Gesundheit با داشتن 5.6 میلیون نفر بیمه شده سومین شرکت بیمه درمانی در آلمان است. (kas / dpa)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *