[ad_1]

در همه گیری 2020 س questionsالات مهمی وجود داشت که مدتها بی پاسخ ماند. یکی از نگرانی های میلیون ها والدین تا به امروز: آیا کودکان Sars-CoV-2 را در مدرسه پخش می کنند؟ تا چه حد روند عفونت را به طور کلی تقویت می کنند؟ آیا مدارس باید تعطیل بمانند؟ خوب است اگر تا اواسط ماه فوریه پاسخی داشتیم. تا آن زمان ، قفل فعلی رسماً شروع می شود. حداقل در آلمان ، کمبود اطلاعات وجود دارد که می تواند پایه محکمی برای توصیه ها باشد. درست است ، وجود دارد مطالعات در مورد روند عفونی در مدارسبا این حال ، آنها داده های خود را هنگامی که میزان عفونت به طور قابل توجهی پایین تر و یا حتی در هنگام قفل کردن بود ، جمع آوری کردند. آنها به سختی اجازه می دهند نتیجه ای برای کمک به ما در شرایط فعلی گرفته شود. با این وجود سیاستمداران ساکسونی و بادن-وورتمبرگ در تابستان گفتند که خطر در مدارس کم است ، در حالی که بسیاری از کارشناسان مانند کریستین دروستن همچنان در این مورد تردید دارند. نتایج بزرگترین آلمانی رتبه بندی در مورد موضوع ، Covid-Kids-Bavariaانتظار نمی رود نظرسنجی تا ماه مارس انجام شود.

حداقل تا آن زمان ، باید برای انجام یک تصویر آموزنده ، به مطالعات نمایندگی کشورهای همسایه برگردیم. آ تجزیه و تحلیل جدید 1.5 میلیارد داده در مورد ترافیک تلفن های همراه از سوئیس اکنون نشان می دهد که تعطیلی مدارس در آنجا نقش اساسی در کاهش میزان عفونت در طول موج اول داشته است. در این نشریه مقدماتی ، که هنوز توسط متخصصان مستقل تأیید نشده است ، گروهی به سرپرستی استفان فوئریگل ، استاد انفورماتیک تجارت در ETH زوریخ و عضو گروه کاری WHO Covid-19 ، گفت که تعطیلی مدارس باعث کاهش تحرک در سوئیس می شود بین 10 فوریه و 26 آوریل 2020 ، 21.6 درصد کاهش یافته است. فقط دو اقدام تأثیر قوی تری داشت: ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر (منفی 24.9٪) و تعطیلی رستوران ها ، بارها و مغازه ها (منفی 22.3٪). “در نقاط درصد تحرک پایین ، تعداد موارد Covid-19 نیز حدود یک درصد کاهش یافت – با تأخیر 9 تا 13 روز ، که مربوط به دوره کمون است.”

در سوئیس ، ویژگی های خاص سایت تجزیه و تحلیل را امکان پذیر می کند: “استفان فوئریگل” می گوید: “ما توانستیم تأثیر تعطیلی مدارس بر تحرک را در مقایسه با سایر اقدامات تعیین کنیم ، زیرا آنها در زمان های مختلف در سوئیس بسته به کانتون شروع به کار کردند.”

آیا کودکان در مدرسه “رانندگان همه گیر” هستند؟

ارزیابی محققان زوریخ در ابتدا فقط ارتباط جالبی را نشان می دهد. حداقل تعطیلی مدارس به تنهایی می تواند تعداد موارد را یک پنجم کاهش دهد: در طی یک بیماری همه گیر ، مهم نیست که بچه ها به مدرسه می روند یا نه. و البته شیوع آن در مدارس وجود دارد. بنابراین روی موج اول بود در یک دبیرستان فرانسوی ، 40٪ دانش آموزان و معلمان آلوده هستند. در ماه سپتامبر ، فقط یک دانش آموز آلوده به هامبورگ آمد در مجموع از 29 عفونت در مدرسه. این را می توان اثبات کرد زیرا محققان ژنوم پاتوژن را مطالعه کردند و جهش نادری از ویروس را کشف کردند که به غیر از این در هامبورگ یافت نشد.

“در درصد درصد تحرک کمتر ، تعداد 19 مورد Covid نیز حدود یک درصد کاهش یافته است.”(استفان فوئریگل)

با این حال ، عفونت های کرونر اغلب به هیچ وجه مورد توجه قرار نمی گیرند زیرا اغلب در کودکان و افراد جوان بدون علامت باقی می مانند. کریستین مونز ، استاد ایمونوبیولوژی ویروسی در دانشگاه زوریخ گفت: “پاسخ ایمنی ذاتی در کودکان نیز بیشتر از بزرگسالان است.” “سیستم ایمنی بدن شما آماده است و به طور مداوم با ویروس های دیگر سر و کار دارد – این ممکن است به جلوگیری از بیماری جدی در کودکان مبتلا به Covid-19 کمک کند.” از یک مطالعه توسط یک تیم به رهبری کیوان هارولد از کالج پزشکی آلبرت اینشتین در نیویورک که خون بزرگسالان و کودکان را مقایسه می کند. کودکان سطح بالاتری از آن پیام رسان ها را نشان می دهند که مشخصه پاسخ ایمنی ذاتی است.

به منظور دستیابی به داده های قابل اعتماد ، تقریبا 11000 دانش آموز بین 6 تا 14 سال در اتریش از نظر خود بیماری زا مورد آزمایش قرار گرفتند – با استفاده از غرغره و آزمایش PCR بعدی. درست یک مطالعه نماینده قبلا منتشر شده ویروس را در 1.4 درصد دانش آموزان در پاییز شناسایی کرد. مایکل واگنر ، معاون مرکز میکروب شناسی در دانشگاه وین ، هماهنگ کننده تحقیقات این تحقیق ، گفت: “کودکان به طور جادویی از ویروس در امان نیستند.” “برخلاف آنچه اغلب ادعا می شود ، آنها آلوده هستند و خود نیز مسری هستند ، اگرچه هنوز تحقیقات کافی در مورد میزان مسری بودن آنها در مقایسه با بزرگسالان انجام نشده است.” نتایج حاصل از ارزش ها مانند یک مطالعه در مدارس است. مایکل واگنر می گوید: “تعداد بچه های مثبت در مدرسه نشان دهنده میزان آلودگی در بین مردم است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *