[ad_1]

کمی خاردار

درز کوتاه ، بحث عالی مخالفان واکسیناسیون ممکن است وجود داشته باشند زیرا واکسیناسیون در اطراف بوده است. در سال 2020 ، موضوع این است از سر گرفته شد: ابتدا به دلیل بحث در مورد واکسیناسیون سرخک ، سپس به دلیل همه گیری تاج. با این حال ، کمتر به دلیل مشکلات بهداشتی واقعی و بیشتر به دلیل افسانه های توطئه. آیا تراشه واکسیناسیون COVID-19 کاشته می شود؟ آیا نخبه جهانی در پشت شرکت های دارویی وجود دارد که می خواهد شهروندان بی گناه را به زور واکسینه کند؟ استدلال ها در مورد اینکه چرا واکسیناسیون رد شده متفاوت است. و البته نگرانی های واقعی وجود دارد ، بدون شک در مورد آن.

مخالفان واکسیناسیون: چگونه می توان به آنجا رسید؟

اما مخالفان واکسیناسیون دیگر فقط باطنی و دور از دسترس نیستند که فقط لبخند بزنند و خوب باشند. سازمان بهداشت جهانی (WHO) در حال حاضر ضد واکسیناسیون در لیست تهدیدات بهداشتی جهانی ثبت شده. زیرا کسانی که واکسن نمی زنند نه تنها خود بلکه دیگران را نیز به خطر می اندازند و از تخریب بیماری جلوگیری می کنند.

عدم اطمینان یک تجارت است. عدم قطعیت دامنه ایجاد می کند ، عدم اطمینان کلیک ها ، کلیک ها پول ایجاد می کند.(فیلیپ اس. هولشتاین)

بنابراین چگونه باید با مخالفان واکسیناسیون صحبت کنید؟ آیا جرات گفتن کلمات واضح را دارید؟ یا درک و نشان دادن آرامش را نشان می دهد؟ دکتر ناتالی گرامز و دکتر ، نویسنده و زایمان علیه واکسیناسیون فیلیپ سی. هولشتاین در قسمت جدید “دفتر گرامز” در مورد این بحث می کنند.

مقاله ای که باید بخوانید: https://detektor.fm/wissen/grams-sprechstunde-impfgegner

همه پادکست ها در یک نگاه

بیشتر می شنوی؟ بهترین پادکست های دانش آلمانی در Spektrum.de موجود است. در این صفحه یک نمای کلی خواهید یافت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *