[ad_1]

قرص برای سردرد و معده درد ، پماد برای سوختگی و آسیب های ورزشی – کابینت دارویی مناسب مجهز است. اما در واقع چه مواد موثری در داروها وجود دارد؟ که به معنای کمک واقعی است ، چه چیزی متناقض است؟ و آیا شاید گزینه سالم تری وجود دارد؟ ما به طور منظم داروها را در جعبه کمک های اولیه بررسی می کنیم. این بار: Orlistat.

چند نفر این خانه را دارند؟

بیشتر ورزش کنید ، غذای سالم بخورید – این راه حل های کلاسیک سال نو است. در پایان ، برای خیلی ها خیلی خوب جواب نداد. هر زن دوم و از هر سه مرد دو نفر هستند خیلی ضخیم. بسیاری از آنها برای خلاص شدن از دستگیره های عشق به قرص های کاهش وزن اعتماد می کنند. بیش از سه میلیون نفر هر ساله محصولات کاهش وزن را خریداری می کنند ، تولید کنندگان آن حدود 140 میلیون یورو می فروشند.

Orlistat چگونه کار می کند و چقدر خوب است؟

Orlistat چربی ها را قبل از ورود به جریان خون متوقف می کند: از کپسول یا قرص های جویدنی آزاد می شود ، ماده فعال از تجزیه آنزیم های روده از غذا جلوگیری می کند. حدود یک سوم آن در روده ها باقی می ماند. چه زمانی تست اکو 21 قرص کاهش وزن آزمایش شده است ، کسانی که دارای اورلیستات هستند بهترین عملکرد را دارند زیرا تنها قرص های م thatثر هستند. با این حال ، آزمایش کنندگان بیش از امتیاز “رضایت بخش” ندادند: کپسول “بدون رزرو توصیه نمی شود” و باید “فقط تحت نظارت پزشکی مصرف شود”.

عوارض جانبی شایع چیست؟

چربی روده باعث گاز ، اسهال و مدفوع چرب می شود ، حتی گاهی بی اختیاری مدفوع. هرچه چربی کمتری بخورید ، احتمال بروز این مشکلات گوارشی کمتر است. هر کسی که از داروهای محلول در چربی استفاده می کند – مانند قرص – نباید این دارو را تا چهار ساعت بعد مصرف کند. در غیر این صورت ، محصول کاهش وزن اثر را مهار می کند. اورلیستات همچنین جذب ویتامین های محلول در چربی A ، D ، E و K را کند می کند ، که می تواند در طولانی مدت به علائم کمبود منجر شود. این ماده فعال چند سال پیش مشکوک شده بود داروهای سرطانی را مهار کنید و همچنین آسیب کبدی و کلیوی را ترجیح می دهد. حتی تولیدکنندگان قرص های رژیمی نیز اشاره می کنند که انتظار معجزه از این کار نیست.

جایگزین چیست؟

چربی های اتصال دهنده محبوب محصولات با پلی گلوکوزامین ، یک الیاف پوسته خرچنگ هستند. شاید سالم ترین و م mostثرترین رژیم غذایی هنوز شامل یک رژیم متعادل و ورزش منظم باشد. محصولات کاهش وزن از طریق اینترنت گزینه ای نیستند – نسبت به آنها هشدار می دهد مرکز مشاوره مصرف کننده صریحاً به این دلیل که تحت هیچ کنترلی نیستند و ممکن است حاوی مواد سرطان زا باشند.

چه زمانی باید به پزشک مراجعه کنید؟

در حالت ایده آل ، افراد دارای اضافه وزن فقط پس از مشورت با پزشک خانواده خود باید اورلیستات را مصرف کنند. اگر حداقل پنج درصد از وزن شما بعد از دوازده هفته از بین نرفته است ، باید از آنها راهنمایی بخواهید. از 35 بیمه درمانی ، آنها هر دو سال یکبار پرداخت می کنند بررسی، که هدف آن آشکار کردن عوارض چاقی است – دیابت یا مشکلات قلبی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *