[ad_1]

هدف دولت آلمان نباید عفونت های ویروسی کرونا باشد ، اما هیچ یک از این موارد نیست. این ، به عنوان مثال ، در درخواست تجدید نظر “Zero Kovid” نوشته شده است. همچنین اروپایی شامل ابتکار Covid-19 است طرفدار این استراتژی است. و آن را به روشی مشابه قرار دهید بسیاری از محققان در بیانیه مشترکی در The Lancet در دسامبر 2020 ، “تعلیق اروپا مبتنی بر همبستگی” برای پایان دادن به بحران کرونر یکبار برای همیشه لازم است.

اما همه گیری یک اقدام متعادل کننده بین باز و بسته شدن خانواده های پرتنش و سیستم های بهداشتی ، فروش لازم و اقتصاد گزارشگری است. بنابراین دانشمندان از رشته های مختلف در این باره چه می گویند؟ آیا منطقی است که در هفته های آینده به صفر برسیم؟ و اگر چنین است: با چه قیمتی؟

قبل از رسیدن به مزایا و معایب استراتژی پوشش صفر ، اکثر محققان در یک موضوع اساسی اتفاق نظر دارند: تعداد عفونت های جدید باید تا حد ممکن کم باشد. زیرا در این صورت مرگ کمتر است. بعلاوه ، افراد کمتری با Covid-19 قرارداد می بندند و ممکن است هنوز ماه ها بعد مجبور به مقابله با عواقب آن باشند. و افراد کمتر در خانه های سالمندان آلوده می شوند – جایی که ویروس می تواند آسیب زیادی وارد کند -. روند کنترل عفونت نیز آسانتر خواهد بود ، سیستم بهداشتی با فروپاشی تهدید نخواهد شد. انواع بالقوه مسری ویروس نمی توانند به همین سرعت پخش شوند و ویروس فرصت کمتری برای جهش دارد. سرانجام ، همه می توانستند آزادتر حرکت کنند.

مطمئنا همینطوره.

منحنی ممکن است صاف تر باشد ، اما درجه عفونت خیلی زیاد است

این بحث درباره چیز دیگری است. هدف از این اقدامات در حال بحث است. زیرا این نیز واضح است: هر مرحله برای محتوای Sars-CoV-2 قیمت خود را دارد. سیاست باید تعادل بین محافظت از سلامتی و رفاه کودکان ، افراد مسن ، خانواده ها ، زوج ها و افراد مجرد و اقتصاد را ایجاد کند ، که باید رفاه در آلمان را حفظ کند.

اکنون اقداماتی که از ماه نوامبر آغاز شده تنها شیوع آن را محدود کرده است. با این شرایط ، آیا هدف صفر حتی واقع بینانه است؟ یا بهتر است حداقل در زمستان ، با سطح آلودگی هفتگی 50 یا 100 ، 200 تازه آلوده در هر 100000 نفر زندگی کنید؟ حداقل تا زمانی که دما افزایش یابد و خویشتنداری آسانتر نشود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *